Новоград-Волинські дільничні з початку року розкрили 122 злочини та припинили майже 3000 адміністративних правопорушень

10 Серпня 2022, 15:51

Поліцейські щоденно реагують на звернення громадян, здійснюють їх розгляд у межах компетенції, припиняють та документують правопорушення. У результаті протягом поточного року дільничні Новоград-Волинського райвідділу припинили майже 3000 адміністративних правопорушень. 

Правоохоронці постійно забезпечують охорону публічної безпеки і порядку під час масових заходів, перевіряють власників зброї та осіб, які перебувають на профілактичних обліках райвідділу. Відтак упродовж 7 місяців дільничні задокументували 246 порушень правил адміністративного нагляду.

Водночас поліцейські, реагуючи на повідомлення про вчинення домашнього насильства, склали 150 адміністративних протоколів та направили їх до суду для прийняття відповідних рішень.

Дільничні зафіксували найбільше порушень, пов’язаних з розпиттям спиртних напоїв у громадських місцях (1195). Також припинили 366 випадків виготовлення та зберігання самогону, 90 – вчинення хуліганства, 33 – дрібних крадіжок.

Безпосередньо правоохоронці розкрили 122 злочини, серед яких нелегальне поводження з наркотичними речовинами, крадіжки майна громадян, нанесення тілесних ушкоджень та ін.

З початку року до Новоград-Волинського райвідділу надійшло 11500 повідомлень, із них 1560 – розглянули дільничні офіцери.

Водночас поліцейські щоденно несуть службу на вулицях райцентру у складі піших патрулів, надають допомогу місцевим, роз’яснюють громадянам, як уберегтися від протиправних посягань, відвідують сім’ї, які виїхали з тимчасово окупованих територій, а також підтримують маленьких жителів Новоград-Волинського району.

 

Новоград-Волинський районний відділ поліції

Чат-бот Гаряча лінія