Новоград-Волинські освітяни організували виїзний семінар-практикум

26 Листопада 2015, 3:01

17 листопада 2015 року учителі української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 організували виїзний семінар-практикум на базі Грицівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області та запросили до співпраці учителів-філологів міста.

Тема семінару: «Використання інтерактивних форм, методів, прийомів навчання – шлях до розвитку кожної творчої особистості».

Мета: продовжити колективний пошук шляхів модернізації навчально-виховного процесу за рахунок впровадження прогресивних інноваційних методів і технологій.

Основні цілі:

– налагодити співпрацю ініціативних, творчих педагогічних працівників Грицівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і методичної комісії учителів української мови та літератури ЗОШ № 6 м. Новограда-Волинського;

– розвивати і вдосконалювати педагогічну майстерність

Ініціативні, мудрі, привітні педагоги щиро поділилися досвідом, щодо впровадження інноваційних технологій у навчально-виховному процесі. Змістовними були презентація директора школи, заступника директора, учителів англійської мови, української мови та літератури. Праця в освітніх хмарах, участь у Міжнародній програмі eTWINNING plus, відмінні успіхи у ЗНО свідчить про те, що у цьому інноваційному колективі творчий пошук суттєво впливає як на особистість учителя, так і на особистість учня, долаються стереотипи мислення. Ми впевнені, що кожен учасник семінару почерпав для себе корисне. Приємне враження залишилося від екскурсії у музей декоративно-прикладного мистецтва. Серед музейних експонатів були творчі надбання і випускників нашого древнього Звягеля.

Життя і навчання кожної дитини неможливе без сучасних технологій, тому мета у нас одна – робити потрібні зміни у середовищі свого мешкання, жити в суспільстві, беручі участь у всіх видах людської діяльності.

Ми, учителі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, запросили і чекаємо у стінах нашої школи творчий колектив Грицівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі із директором Старим Віктором Петровичем.

 

ЗОШ №6

 

Чат-бот Гаряча лінія