Новоград-Волинський: апаратна нарада

15 Липня 2019, 17:52

Актуальні питання життєдіяльності Новоград-Волинської міської ОТГ опрацювали посадовці Новоград-Волинської міської ради 15 липня 2019 року у ході щотижневої апаратної наради, яка відбулася під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова.

Зокрема, Сергій Юрійович висловив подяку працівникам галузі культури та усім, хто долучився до організації і проведення свята Майстрівського старостинського округу, яке проходило у селі Майстрів у неділю, 14 липня.

Головним розпорядникам коштів міського бюджету було наголошено на розробленні плану проведення ремонтно-будівельних та інших робіт в Майстрівському старостинському окрузі на найближчі три роки.

Також в.о. міського голови детально зупинився на питанні освоєння коштів міського бюджету на капітальні та поточні видатки, освоєнні коштів, які надійшли з державного, обласного бюджетів та бюджетів ОТГ.

Крім того, було зазначено, що цього тижня розпочинає роботу 33-я сесія міської ради сьомого скликання. Відтак, засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного сесії проходитимуть з 15 по 19 липня в конференц-залі міської ради. Засідання погоджувальної ради пройде 23 липня. Саме ж засідання сесії відбудеться 25 липня о 9:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія