Новоград-Волинський: апаратна нарада

25 Червня 2019, 15:48

24 червня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів в.о. міського голови Сергій Колотов.

Насамперед були опрацьовані нагальні питання та підведені підсумки минулого тижня. Керівники виконавчих органів міської ради доповіли з приводу першочергових завдань у своїх галузях.

Відтак, було обговорено питання щодо освоєння коштів по капітальних видатках, які проводитимуться у 2019 році.

Також було зазначено, що управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації проводить розкриття тендерних пропозицій щодо капітального ремонту вул. Шевченка (від буд. №5/1 до буд. №37/2), вул. Пушкіна (до буд. №36), вул. Житомирська (до буд. №55) в м. Новоград-Волинський. У відкритих торгах беруть участь 5 учасників.

Крім того, управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради 5 червня було оголошено тендер на будівництво мереж водопостачання житлового мікрорайону “Дружба”. Прийом тендерних пропозицій тривав до 10:00 год. 24 червня. Розкриття тендерних пропозицій розпочнеться о 14:23 год. 25 червня.

Наприкінці поточного тижня, 28 червня, в Україні відзначатимуть 23 річницю Конституції України. З цієї нагоди о 10:00 год. на площі Лесі Українки відбудеться урочистий захід.

 

Чат-бот Гаряча лінія