Новоград-Волинський: бібліотекарі міста за безпечне дозвілля дітей під час літніх канікул

13 Червня 2016, 2:48

Чудова пора – літо! Тут і захоплюючі подорожі з рідними, і веселі ігри з друзями в таборах відпочинку. Щоб відпочинок не приніс небажаних проблем, маємо подбати про безпеку дітей під час літніх канікул.

«Ура, прийшла канікул пора, безпечно відпочити нам пора!» під такою назвою в центральній міський бібліотеці 10 червня провели інформаційну бесіду з учнями літнього табору ЗОШ №3. Дітям продемонстрували цікаве повчальне відео «Правила безпеки – правила життя» .

На захід були запрошені: дитячій лікар анестезіолог реаніматолог Малінський Геннадій Борисович та старший лейтенант рятувальної служби Рудюк Роман Юрійович. Представники найважливіших професій, які рятують життя та здоров’я людей, цікаво та змістовно розповіли дітям про випадки які призводять до виклику швидкої допомоги та рятувальної служби. Про те, як діяти та надвати самостійно першу допомогу і не наражати себе на небезпеку.

Сучасне покоління зростає на цифрових технологіях, мобільних телефонах, ноутбуках, кишенькових ПК і щоденно користується мережею Інтернет. Звичайно, Інтернет –  це зручна, популярна та корисна можливість для навчання та розваги, але він несе в собі багато небезпек для дітей і підлітків. 8 червня у бібліотеці-філії №2 для дітей провели урок-застереження «Безпека дітей в Інтернеті».

Мета таких заходів інформування дітей та попередження нещасних випадків під час канікул.

Гарного та веселого всім відпочинку!

 

Адміністрація міської централізованої бібліотечної системи

 

Чат-бот Гаряча лінія