Новоград-Волинський: День учасника АТО в центрі соціальних служб

25 Грудня 2015, 17:06

Під такою назвою, в переддень новорічно-різдвяних свят, в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч  з членами спілки учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій. Прийшло понад сорок захисників, які, переважно, мають І, ІІ, ІІІ групи інвалідності. Перед присутніми виступила директор центру соціальних служб Борис Н.П., яка розповіла про свій патріотичний колектив та  діяльність МЦСССДМ щодо здійснення соціальної роботи з сім’ями, в яких є загиблі військові, поранені, пропалі безвісти, полонені, мобілізовані та демобілізовані учасники АТО. Також поділилася найближчими планами спільної роботи МЦСССДМ зі спілкою в 2016 р. Зокрема, один раз на квартал планується проводити в МЦСССДМ  зустрічі «День учасника АТО в центрі соціальних служб», де будуть організовуватися спільні зустрічі з представниками різних установ та організацій, круглі столи, обговорюватися питання, які потребують вирішення, будуть проводитися тренінги, відпочинкові заходи, також запропонувала послуги психолога. Перед присутніми виступили заступник головного лікаря міськрай ТМО Руденко М.П., виконуюча обов’язки начальника управління праці і соціального захисту населення міської ради Хрущ Л.В., методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки міської ради Балаушко Т.М., які розповіли про плани галузей в 2016 р. щодо підтримки і допомоги учасників АТО та їх сімей та привітали всіх з Новорічно-Різдвяними святами.

З вітальними словами зверталися заступник голови спілки учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій  Масєйков Р.І. та координатор спілки Блохіна Т.О. А директор міського центру науково-технічної творчості Найдюк  В.І. разом зі своїми вихованцями вручила вітальні листівки та вироби, які діти центру власноруч виготовили для учасників заходу. Не обійшлося і без приємних сюрпризів, які спеціально були підготовлені для захисників, аби підняти їм святковий настрій та відчуття приходу Нового року. Учні школи мистецтв порадували новорічними піснями, а працівники та вихованці Палацу дітей та молоді м. Новограда-Волинського розважили новорічно-казковою програмою, під час якої залучали військових і до танців, ігор, чим звеселили їх стривожені війною серця і душі. Директор МЦСССДМ подякувала приватним підприємцям Канюці С.В., Малярик Л.В., Левчишиній Ж.В., Ружицькому Д.А. за сприяння в організації заходу.

День учасника АТО подарував кожному присутньому захиснику радість від спілкування, увагу і турботу до себе та підтвердив, що громада шанує кожного героя, який захищав і захищає суверенність України та свободу українського народу.

 

Відділ інформації та зв’язків з  громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія