Новоград-Волинський ДНЗ №16 та міськрай ТМО отримали допомогу від благодійного фонду «Рідне Полісся»

4 Березня 2016, 6:47

3 березня 2016 року секретар міської ради Олена Пономаренко, начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова, начальник відділу охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак та представники місцевих ЗМІ зустрілися з представником благодійного фонду «Рідне Полісся» генерал-лейтенантом запасу В’ячеславом Стасюком. Того дня благодійна гуманітарна допомога від фонду надійшла в дошкільний навчальний заклад №16. Також представники благодійного фонду «Рідне Полісся» прибули не з порожніми руками в міськрай ТМО – багатофункціональні ліжка, кушетки, вироби медичного призначення (інструментарій, голки, катетери, перев’язочні матеріали тощо) були передані медикам. На сьогоднішній час це є неабиякою підтримкою для медичного персоналу та хворих.

У пологовому відділенні В’ячеслав Іванович разом з Оленою Анатолівною вручили 21 вагітній та породіллі дитячі комплекти. У подарункові набори входили: ковдра, пелюшки, комбінезон, кофтинка, штанці, футболка, розпашонка, шапочки, шкарпетки та інші речі.

Олена Пономаренко подякувала В’ячеславу Стасюку за дієву благодійну діяльність, активну громадянську позицію та висловила сподівання на подальшу тісну співпрацю.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія