Новоград-Волинський Фонд соціального страхування від нещасних випадків – надійний захисник людей праці

27 Жовтня 2015, 23:19

За час діяльності Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у місті Новоград-Волинському створено дієву структуру соціального страхування, яка стоїть на захисті інтересів людей праці, постраждалих внаслідок нещасних випадків на виробництві, та членів їх сімей у м. Новоград-Волинський, у Новоград-Волинському, Ємільчинському, Баранівському районах Житомирської області.

Станом на 1 жовтня 2015 року кількість зареєстрованих страхувальників – платників єдиного соціального внеску у відділені зареєстровано – 4072.

Визначальними для фінансової спроможності Фонду є показники стану охорони праці, які безпосередньо позначаються на рівні виробничого травматизму, професійній захворюваності та в кінцевому результаті на витратах Фонду. З метою проведення профілактичної роботи, спрямованої на запобігання нещасним випадкам на виробництві, забезпечення належних умов праці та сприяння виконанню заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища страховим експертом відділення надаються консультації з питань охорони праці, організовуються семінари, наради, круглі столи, приймається участь у навчанні і перевірці знань спеціалістів з питань  охорони праці. За зверненням роботодавців страховий експерт відділення приймає безоплатно участь в покращені організації системи управління охороною праці. Завдяки такій роботі. Відділенням Фонду вдалося зберегти тенденцію зниження нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань довівши їх з 35 за 9 місяців 2001 р. до 5 за 9 місяців 2015 р.

На обліку у відділенні області на 1 жовтня 2015 року перебуває 748 потерпілих на виробництві та членів їх сімей. У порядку захисту законних прав та задоволення нагальних потреб потерпілим на виробництві та членам їх сімей відділенням Фонду виплачено коштів у сумі близько 4 млн. грн.

На проведення медичної та соціальної реабілітації потерпілих, за цей же період виплачено близько 300 тис. гривень. На 100 відсотків потерпілі забезпечені санаторно-курортним лікуванням, засобами пересування, протезно-ортопедичними виробами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Станом на 1 жовтня 2015 року інвалідам внаслідок трудового каліцтва видано 30 автомобілів відповідної модифікації.

Працівники Фонду постійно удосконалюють методи своєї роботи, не зупиняються на досягнутому, підтверджують постійну турботу про людину праці, допомагаючи людям, що потрапили в біду і докладаючи всі можливі зусилля для запобігання нещасним випадкам на виробництві.

Одним із найважливіших та популярніших заходів залишається проведення спортивних змагань серед потерпілих на виробництві «Сила духу», які проводяться ось уже 3 роки. В 2015 році команда яка сформована із потерпілих на виробництві що зареєстровані у Новоград- Волинському відділені на Третій обласній спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу», присвяченій 80-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак здобула 4 загальнокомандне місце серед команд Житомирської області, а фіналіст обласних змагань з армспорту Стельмах І.І. – прийняв участь у Всеукраїнських змаганнях «Сила-духу», які проводились у м. Ужгород з 10 по 11 вересня 2015.

Ми робимо все можливе, щоб звести до мінімуму число нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, щоб забезпечити справедливе, як того вимагає державна політика, компетентне і професійне вирішення нагальних питань соціального захисту кожного потерпілого на виробництві в регіоні.

Напередодні свята – Дня працівника соціальної сфери, яке відзначається в Україні в  кожну першу неділю листопада, висловлюю глибоку шану й велику подяку тим, хто своєю наполегливістю й ініціативою сприяє реалізації державної соціальної політики. Переконаний у тому, що наші спільні намагання покращити життя людей, особливо тих, хто потребує піклування з боку суспільства, увінчаються реальними здобутками і з кожним роком будуть примножуватися. Нехай глибоке усвідомлення важливості місії соціальних працівників зробить ще більш плідною та натхненою Вашу працю, а кожен день буде сповнений теплом та людською вдячністю!

 

Начальник відділення ВВД

ФССНВ у місті Новоград-Волинському

С.С. Рогатюк

 

Чат-бот Гаряча лінія