Новоград-Волинський готується до відзначення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»

10 Липня 2019, 18:07

10 липня 2019 року заступник міського голови Оксана Гвозденко провела чергове засідання організаційного комітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», на якому підвели проміжні підсумки з підготовки до свята.

Зокрема, було зауважено на залученні волонтерів, які будуть стежити за порядком під час свята. Також наголошено, що парк культури та відпочинку впродовж всіх трьох днів святкування має стати зоною сімейного відпочинку. Тож, основний акцент буде зроблено на дитячі розваги, виставки, майстер-класи, фуд-зони із морозивом, солодкою ватою, поп-кормом тощо. Зовсім із території парку культури та відпочинку буде вилучено фуд-зону зі смаженням шашлику. Сцени для виступів будуть розташовані навпроти входу в парк на проїзній частині, на площі Лесі Українки та на території Фортеці. Під час свята відбудеться і виступ відомого українського гурту “Тартак”.

Отож, члени організаційного комітету затвердили детальне розташування локацій свята (музеї, територія Фортеці, міський парк культури та відпочинку, площа Лесі Українки), а також детально опрацювали проект програми «Лесиних джерел», зокрема: заходи в музеях, урочисте відкриття свята, Всеукраїнські конкурси, свято Поліської вишиванки, вечірній концерт, «Містечко майстрів», ярмарок народних умільців України та багато іншого.

За підсумками заступником міського голови Оксаною Гвозденко як головою організаційного комітету було дано низку доручень учасникам засідання щодо доопрацювання та вирішення усіх організаційних моментів.

Питання щодо благоустрою, прибирання міста, відведення місця для парковки автомобільного транспорту під час проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» буде розглянуто під час спільного засідання з управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, яке відбудеться 11 липня.

Зазначимо, що вже більше тридцяти років поспіль наприкінці липня новоград-волинці та гості міста вшановують пам’ять та вклоняються таланту всесвітньо відомої поетеси – Лесі Українки. Щороку з різних куточків України та з-за кордону до Новограда-Волинського приїздять шанувальники літератури та таланту нашої геніальної землячки, музичного, хореографічного мистецтва, української народної творчості. У заходах беруть участь українські та зарубіжні делегації міст-партнерів, поети, письменники, науковці, виконавці автентичного солоспіву, читці художнього слова, майстри мистецтв, аматорські творчі колективи.

Детальна програма Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке цьогоріч проводитиметься 26, 27 та 28 липня, буде опублікована у місцевих друкованих ЗМІ, на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради, на офіційній сторінці міської ради у мережі Facebook та на афішах.

 

Чат-бот Гаряча лінія