Новоград-Волинський: «Книга просить на гостину»

4 Квітня 2016, 22:04

Її Величність книга… Одне з найдивовижніших чудес світу, створених людиною, яка впродовж багатьох століть захоплює, дивує, навчає свого творця.

Традиційно в Україні з 22 лютого 1993 року під час весняних канікул проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цікаво, змістовно, насичено пройшов цей тиждень в Центральній дитячій бібліотеці з 25 по 31 березня. Мета всіх заходів, що проходили – заохочення дітей до читання.

Кожен день спілкування з книгою для відвідувачів ЦДБ був незвичайним. Бібліотекарі оформили книжкову виставку «Подорож у чарівний Дивокрай», яка презентувала казки для молодших школярів.

24 березня, на відкритті Тижня книги, Казка запросила на гостини кращих читачів Центральної дитячої бібліотеки, щоб дізнатися, чи добре діти пам’ятають Її. Із задоволенням діти приймали участь у казкових віртуальних вікторинах, музичних та артистичних конкурсах та з гарним настроєм і солодкими подарунками повернулися додому.

29 березня до Центральної дитячої бібліотеки на посвяту в читачі «Читання – ось краще навчання» завітали маленькі любителі книги – учні 1-Б класу ЗОШ №2 (класовод – Лугина Алла Олександрівна), щоб здійснити незабутню подорож у володіння Берегині книг, в книжкове царство, познайомитися з його мешканцями ближче. Гості відмінно пройшли всі випробування і виконали завдання бібліотекарів – відгадували загадки, приймали участь у вікторині, пантомімі; повторювали правила поводження з книгою, складали обіцянку юного читача, розгадували кросворд. Впоравшись з такою кількістю завдань, бібліотекарі вручили дітям «Посвідчення читача Центральної дитячої бібліотеки». Та найбільшим сюрпризом на святі були казкові герої – Буратіно та Незнайко, які вчили дітей, як треба читати, адже книжка може Незнайка перетворити в Знайка.

1 квітня, напередодні Міжнародного дня дитячої книги, Тиждень завершився великим театралізованим дійством – Святом Всезнайок «Книга просить на гостину», яке пройшло на сцені малої зали Палацу культури ім. Лесі Українки. В гості були запрошені учні місцевих шкіл, батьки, педагоги. Завітали на Свято всі, хто любить читати та шанує книгу. Книголюби зустрілися з відомими казковими героями, показали свою ерудицію під час веселої вікторини, подивилися виступи юних артистів дитячого танцювального колективу «Веселка» та вихованців Школи мистецтв.

Ми вдячні всім гостям свята, учасникам та їх батькам!

А зустріч з книгою продовжується в бібліотеці!

Читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки з нової книги! Ми чекаємо на вас, дорогі наші любителі книг!

 

Центральна дитяча бібліотека

 

Чат-бот Гаряча лінія