Новоград-Волинський міський центр зайнятості формує банк резюме потенційного персоналу представників різних професій та спеціальностей

18 Серпня 2016, 11:21

Враховуючи актуальність і важливість питання забезпечення кадрами підприємств, установ та організацій, беручи до уваги пропозиції керівників ринкоутворюючих підприємств щодо визначення перспективної потреби у кадрах на найближчі два роки, міський центр зайнятості формує банк резюме потенційного персоналу представників різних професій та спеціальностей з метою задоволення потреб роботодавців, покращення добробуту мешканців нашого міста та повернення їх у суспільне виробництво.

Слід пам’ятати, що Резюме – це коротка інформація про себе як фахівця, з вказівкою освіти, спеціальності (кваліфікації), професійних знань, умінь та навичок, досвіду роботи, своїх цілей в пошуку роботи.

Поради стосовно правильного складання резюме, зразки резюме ви зможете отримати від фахівців міського центру зайнятості.

Свої резюме у паперовому вигляді, на електронних носіях або відео резюме можна подавати у міський центр зайнятості за адресою вул. Замкова, 7.
 

В.А.Сербін

директор міського центру зайнятості

 

Чат-бот Гаряча лінія