Новоград-Волинський: «Місто, в якому я живу»

2 Грудня 2015, 3:47

Під такою назвою міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів благодійну акцію для сімей з дітьми, які вимушено переселені зі сходу та півдня України та проживають в м.Новоград-Волинський. Мета благодійної акції – соціально підтримати їх, ознайомити з культурно-просвітницьким і туристичним осередком міста і країни – літературно-меморіальним музеєм ім. Л.Українки, життям і творчістю видатної поетеси.

На початку акції виступила директор центру соціальних служб Наталія Борис, яка подякувала всім присутнім, що відгукнулися взяти участь в акції та запросила на екскурсію до літературно-меморіального музею Лесі Українки, яка була безкоштовно організована для запрошених завідуючою музеєм Вірою Римською.  По завершенню екскурсії перед учасниками акції виступили спеціаліст управління праці і соціального захисту населення міської ради Наталія Ковальчук, медсестра Новоград-Волинського міськрайонного товариства Червоного Хреста Ірина Фенске, які запросили присутніх до співпраці у вирішенні їх проблем. А редактор газети «Час Полісся» Лариса Гембарська подарувала всім свіжий номер газети та закликала звертатися за необхідною підтримкою через газету, надала контакті телефони. Дякуючи приватному підприємцю Недді Юзбащан, дітям було вручено запрошення на безкоштовне відвідування атракціонів в міському дитячому розважальному центрі «Непосіди». Дорослі члени сімей отримали запрошення до міського Палацу культури імені Лесі Українки на виставу «Фараони» у виконанні місцевого народного театру та листівки з краєвидами міста. Всі учасники акції були щиро вдячні за запрошення, за підтримку міської ради та приємні сюрпризи для дітей та дорослих. А їх сльози радості і посмішки були тому підтвердженням.

В часи різдвяного посту дуже важливо проявляти милосердя один до одного. Акція подарувала мужнім і патріотичним сім’ям частинку Звягельського тепла і затишку. Ці люди живуть поруч з нами, переважно не мають власного житла, живуть у родичів, друзів, або винаймають житло, не мають необхідних коштів, улюбленої роботи, а тому невпевнені у завтрашньому дні. Наша увага, добре слово роблять їх сильнішими.

Сьогодні в місті, за офіційними даними, проживає понад 300 таких осіб. Насправді, їх значно більше, адже не всі виявляють бажання офіційно реєструватися. Міський центр соціальних служб співпрацює з даною категорією населення міста, у межах своєї компетенції, сприяє у вирішенні їх складних життєвих обставин, залучає соціальних партнерів – державні установи, благодійників, громадські організації, небайдужих громадян міста для вирішення соціальних питань.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія