Новоград-Волинський: на прийомі у міського голови

4 Грудня 2017, 7:54

1 грудня 2017 року очільник міста Новограда-Волинського Віктор Весельський за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, керівників структурних підрозділів міської ради та ОСББ міста провів виїзний прийом громадян у приміщенні адмінбудівлі залізничного вокзалу.

Проблеми, з якими зверталися новоград-волинці можна поділити на дві категорії – особисті й громадські. Серед перших – прохання допомогти у вирішенні питань з лікуванням та розібратися з міжособистісними спорами. Серед інших – асфальтування доріг, зрізання дерев, поради щодо благоустрою міста, тощо.

На кожне звернення була заведена контрольна картка особистого прийому, в необхідних випадках заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. В процесі спілкування з очільником міста дехто не міг стримати сліз від того, що нарешті їх проблемні питання будуть вирішені, особливо, що стосуються допомоги у лікуванні. 

Як показує досвід, такі прийоми є досить важливими щодо вивчення та вирішення проблем жителів міста, і як зазначає очільник міста – всі мають право потрапити на щоп’ятничний прийом. Але, знову ж таки наголошуємо, що перш необхідно звертатися до депутатів міської ради, керівників управлінь та відділів міської ради, профільних заступників міського голови, які проводять прийоми громадян щоденно відповідно до затверджених графіків, і вже у разі не вирішення піднятих питань звертатися до міського голови.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія