Новоград-Волинський: на засіданні комісії з питань захисту прав дитини

29 Січня 2016, 23:37

28 січня під головуванням заступника міського голови Шутової Л.В.  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 9 питань: про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, під опіку; про стан утримання, навчання та виховання дітей в сім’ях опікунів впродовж 2015 року; про перегляд і затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про результати проведення Місячника з охорони дитинства в місті Новограді-Волинському; про взяття під соціальний супровід  сімей з дітьми  в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тощо.

Під час засідання були розглянуті також персональні справи 7-х батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Члени комісії проаналізували матеріали, представлені службою у справах дітей міської ради та Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  і детально вивчили питання. Щодо двох батьків документи будуть направлені до суду для позбавлення батьківських прав.

Відповідно порядку денного,  членами комісії прийняті рішення, що спрямовані на недопущення порушень у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.
 

С.Ю.Шевчук,

завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія