Новоград-Волинський: На засіданні комісії з питань захисту прав дитини

10 Грудня 2015, 6:48

9 грудня 2015 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград – Волинської міської ради під головуванням заступника міського голови Шутової Лариси Валентинівни.

На розгляд Комісії були винесено ряд питань, серед яких: про надання висновків щодо доцільності позбавлення батьківських прав,   про порядок участі у вихованні дитини одного із батьків, що проживає окремо, про захист майнових прав дітей-сиріт, про стан виконання батьківських обов’язків тощо.

Також членами комісії заслухано висновки про стан навчання, виховання та  утримання  2-х дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ях опікунів впродовж 2015 року. Опікунам надані відповідні рекомендації. Загалом станом на 9 грудня 2015 року на території нашого міста у сім’ях опікунів/піклувальників проживають 81 дітей, успішно функціонує 9 прийомних сімей,  в яких виховується 11 дітей та 1 особа із числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Членам комісії представлено на перегляд та затвердження індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Згідно поданих заяв та матеріалів, з метою захисту прав та законних інтересів дітей,  членами комісії прийняті рішення та надано відповідні рекомендації щодо врегулювання складних життєвих ситуацій.

Світлана Шевчук,

завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія