Новоград-Волинський: на засіданні постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності

14 Вересня 2017, 14:30

14 вересня 2017 року члени постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності опрацювали питання, які внесено до порядку денного чергової 16-ї сесії міської ради сьомого скликання. Засідання проходило під головуванням голови комісії І.Г. Юшманова та за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко, першого заступника міського голови С.Ю. Колотова, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького і керівників виконавчих органів міської ради.

Зокрема, що стосується профільного питання комісії – «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», у ході обговорення було підтримати пропозицію за рахунок коштів міського бюджету перерозподілити 10 тисяч гривень з капітального ремонту дахів, санузлів, заміни віконних блоків ЗОШ №7 на придбання електричного котла для міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Крім того, члени комісії погодили перерозподілити 150 тисяч гривень департаменту праці та соціального захисту населення міської ради на грошову допомогу громадянам для дороговартісного лікування, а також 150 тисяч гривень на капітальний ремонт житлового фонду (ремонт дахів) ОСББ «Згода» та ОСББ «ЖБК-1». 
Остаточне, передсесійне, обговорення питань порядку денного чергової сесії міської ради відбудеться 18 вересня на засіданні другої погоджувальної ради.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія