Новоград-Волинський: на засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології

5 Липня 2019, 18:26

4 липня 2019 року відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова комісії Віталій Табалюк). Участь у засіданні взяли в.о. міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Анатолій Легенчук, заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, його заступник Андрій Павленко, депутати міської ради Катерина Лавренчук та Сергій Мельник.

В ході засідання присутні розглянули ряд важливих питань із забезпечення життєдіяльності міста. Члени комісії погодили виділення 300 тис. грн. на капітальний ремонт з асфальтування під’їзної дороги на вул. Гранітна, 4,12,14,16,18, а також виділення 100 тис. грн. на капітальний ремонт дорожнього покриття проїзду вздовж будинків на вул. Пушкіна, 10/2.

Крім того, передбачено 160 тис. грн. на капітальний ремонт дорожнього покриття та вул. Гетьмана Сагайдачного, 24-27. Також до 25 липня має бути проведено коригування проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Тимошенко. Вирішено замовити проект та запланувати у 2020 році виконати роботи з капітального ремонту зливової каналізації та будівництва дорожнього покриття на вул. Леваневського, 3.

Також вирішено розпочати переговорну процедуру з потенційним підрядчиком щодо будівництва другого пускового комплексу полігону ТПВ в урочищі Ржатківка. Члени комісії погодили надати гарантійний лист ПАТ «Спеціалізована будівельна компанія «Водопроект» (переможцю тендеру), що виконуватиме роботи з будівництва мереж водопостачання у мікрорайоні «Дружба». Запланована закупівля в лізинг спецтехніки (компактору) для комунального підприємства міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс».

Крім того, члени комісії проголосували за виділення коштів на реставрацію гранітної плити на кладовищі на вул. Чехова на місці поховання закатованої німецькими окупантами родини підпільників Бобрових, яку було пошкоджено внаслідок буревію. Розглянули питання необхідності підвищення потужності електропостачання в с.Майстрів Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ, у зв’язку з чим будуть проведені відповідні переговори з керівництвом Новоград-Волинського РЕМ АТ «Житомиробленерго».       

 

Чат-бот Гаряча лінія