Новоград-Волинський: Насильство як передумова поширення злочинності

25 Листопада 2015, 2:51

На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася традиційна зустріч з дітьми та молоддю, засудженою до покарання не пов’язаного з позбавленням волі,  за участю представників служби у справах дітей міської ради, управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, Новоград-Волинського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Житомирській обл. та благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється». Метою зустрічі було попередження насильства, поінформованості присутніх щодо можливих  негативних наслідків, адже присутні молоді люди вже відповідають перед законом за свої кримінальні вчинки.

Обговорили причини та наслідки домашнього насильства в сім’ї, зупинилися на  характеристиці видів насильства. Було зазначено, що прояви насильства і жорстокість в сім’ї  не лише руйнують дитину, сім’ю, а й стають передумовою поширення злочинності в суспільстві. Насильство становить серйозну соціальну проблему, яка має вирішуватися на державному рівні. Не можна бути байдужими, коли вчиняють насильство над іншими.

По завершенні зібрання, бажаючі прийняли участь в анонімному експрес-тестуванні на ВІЛ-інфекцію, яке провів благодійний фонд «Нехай твоє серце б’ється».

 

Алла Желанова                      

Головний спеціаліст

міського центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія