Новоград-Волинський: новорічне свято для дітей, які потребують особливої уваги і підтримки

21 Грудня 2015, 8:12

З-поміж щорічних свят і урочистих дат є день, якого з нетерпінням і сподіваннями на диво чекають  і малі, і дорослі українці. Це Новий рік,  який  приносить в кожну оселю казковий дарунок, дарунок любові і надії на краще майбуття. Особливо жаданим це свято є для тих дітей, які з тих чи інших причин не завжди відчувають тепло материнської любові та щирі обійми міцних батьківських рук.   

…. Діти із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування – це саме та частка  територіальної громади Новограда-Волинського, яка потребує особливої уваги  міської влади.

З року в рік служба у справах дітей міської ради організовує та проводить для новоград-волинців, що потребують особливої уваги і підтримки, святкове дійство, на яке із гарним настроєм, піснями, танцями та дотепними жартами, смаколиками і різноманітними дарунками прибуває Дід Мороз та його помічники.

Не став винятком і цей рік. Служба у справах дітей міської ради спільно  з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запросила на зустріч  70 юних звягельчан, які очікували святкової казки. І сталось диво!

18 грудня Дід Мороз та його помічники – казкові і мультиплікаційні герої – Коза – дереза, Баранчик Шон, Снігуронька, Дракончик  і веселі Мавпочки, яких представляв творчий колектив міського Палацу дітей та молоді, відгукнулись на запрошення.

….І загуло, загомоніло, яскраве театралізоване феєричне дійство.  Різноманітні конкурси, дотепні пародії, жарти і веселощі викликали усмішки дітей і дорослих. Танці і пісні, гуморески і вірші, перемоги в конкурсах і вікторинах винагороджувались не лише тривалими оплесками присутніх, але й подарунками, солодощами і призами.

Кожна дитина, присутня на святі, одержала від міської влади солодкий дарунок.

Служба у справах дітей міської ради  вітає всіх новоград-волинців із Святом Миколая Чудотворця, Новим роком та Різдвом Христовим, бажає всім миру в оселях та державі, здоров’я, сил і натхнення для розбудови нашого прекрасного міста та  Батьківщини.

 

Світлана Шевчук,

завідувач сектору опіки,

піклування та усиновлення

служби у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія