Новоград-Волинський: Обов’язок кожного – допомагати і підтримувати

5 Листопада 2015, 0:02

В рамках проведення обласної профілактичної акції «Ехо»,  спеціалісти Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали 12 сімей батьків, в яких сини загинули під час участі у проведенні антитерористичної операції на сході України. Проведено початкову оцінку потреб сімей, про виявлені проблеми, побажання повідомлено відповідні установи. Також членів сімей проінформовано про необхідність оформлення житлових субсидій, надано контактні телефони МЦСССДМ.

Протягом 2014-2015 років на облік в центр соціальних служб поставлено 26 сімей, в яких чоловіки загинули під час участі в АТО і на вихованні дружин залишилося 39 дітей, 4 сім’ї, які не мають дітей або не мають неповнолітніх дітей, 12 сімей батьків, в яких сини загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України. Всі сім’ї відвідано, психологічно підтримано, проведено початкову оцінку потреб. З турботою і розумінням болю втрати, спеціалісти щотижня проводять підтримку вищезазначених сімей в телефонному режимі, з’ясовують про проблеми, надають інформаційні послуги. За дорученнями міського голови МЦСССДМ запрошує сім’ї, дітей на міські заходи, благодійні акції.  Ми вдячні сильним духом сім’ям за довіру і взаєморозуміння.

Сьогодні в місті відбувається перезавантаження влади, яка з новими силами готова працювати на благо людей громади. Віримо, що кожна така сім’я не залишиться поза увагою новообраних депутатів міської, обласної рад, бо навіть добре слово стає цілющими ліками тяжкопораненої душі. Ми відкриті до співпраці.

Наталія Борис

Директор міського центру соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія