Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради

31 Серпня 2020, 17:20

Під головуванням тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко 31 серпня відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради, у ході яких було опрацьовано ряд робочих питань щодо життєзабезпечення громади.

Як проінформувала Олена Пономаренко, у п’ятницю, 28 серпня, відбулося спільне засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС і штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (COVID-19). Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року №760, термін дії карантинних обмежень у Новоград-Волинській міській ОТГ продовжено до 31 жовтня. На підставі оцінки епідемічних показників Державною комісією з питань ТЕБ та НС (протокольне рішення від 27 серпня 2020 року №26), місто Новоград-Волинський з 00:00 години 31 серпня віднесено до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2726429267684773&id=1723574121303631&__tn__=-R.

Вже завтра, 1 вересня, розпочнеться навчання в усіх школах України, за винятком навчальних закладів у регіонах з «червоним» рівнем епідеміологічної небезпеки. Як зазначила начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, День знань у Новограді-Волинському пройде без традиційної лінійки та масових заходів. Локальні святкові програми на шкільних подвір’ях відбудуться лише для першокласників та учнів 11-х класів.

Крім того, 31 серпня управлінням проведено челендж «Вперед у школу!», який присвячено початку нового навчального року в закладах загальної середньої освіти міської ОТГ (переглянути: https://www.facebook.com/watch/?v=1606151416219320).

Управлінням освіти і науки міської ради розроблено регламент організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину та комісійно здійснено перевірку готовності закладів загальної середньої освіти до нового 2020-2021 навчального року.

Для роботи закладів освіти створені належні умови: організовано місця для обробки рук антисептиками на вході до закладу, позначено їх яскравими вказівниками та інструкціями про правила дезінфекції рук; наявні рідке мило і паперові рушники, безконтактні термометри, антисептики, засоби індивідуального захисту тощо. З метою забезпечення безпечного та комфортного освітнього середовища в закладах проведено ремонтні роботи, облаштовано навчальні приміщення, збільшено кількість входів до закладів з метою зменшення контактів між учасниками освітнього процесу.

Тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко зауважила, що від того як батьки налаштують своїх дітей щодо дотримання протиепідемічних заходів у великій мірі залежатиме їх безпека та здоров’я.

Також було поінформовано, що у суботу, 29 серпня, другий рік поспіль в Україні відзначали День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. За ініціативи ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» в місті Новограді-Волинському (голова – Олена Чернявська) на клумбі біля гарнізонного Будинку офіцерів було висаджено 3 тисячі тюльпанів. Участь в акції взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, посадовці, родини загиблих Героїв, небайдужі громадяни, ті, хто долучився до благодійного збору коштів на закупівлю цибулин квітів (голандських тюльпанів 5-ти кольорів).

Заступник міського голови Оксана Гвозденко висловила подяку управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (начальник – Олександр Богданчук) за підготовку для висадження квітів території біля Будинку офіцерів (поточний ремонт УЯРом, розпланування клумби). Крім того, восени у спеціально залишених місцях на клумбі планується висадити троянди.

Оксана Василівна подякувала за участь і сприяння у реалізації проєкту відділу культури та туризму міської ради (начальник – Лариса Заєць) та гарнізонному Будинку офіцерів (директор – Юрій Краснобокий, інструктор культурно-просвітницької установи – Ірина Нагребецька) – за підготовку урочистого заходу, а також департаменту праці та соціального захисту населення міської ради (директор – Лілія Хрущ) і міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – Антоніна Лапинська) – за виготовлення банера з іменами загиблих Героїв міської ОТГ, який буде передано на зберігання до музею.

Із 31 серпня розпочала роботу 46 сесія міської ради сьомого скликання, до порядку денного якої включено 20 питань (розпорядження від 13.08.2020 №157(о) –https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/item/8902). Засідання постійних комісій міської ради проходитимуть до 03 вересня. Засідання погоджувальної ради буде проведено 07 вересня о 13:15 год. Саме ж засідання сесії відбудеться 10 вересня о 09:00 год. у приміщенні великої зали Будинку рад. До онлайн-трансляцій можна долучатися на YouTube-каналі міської ради (https://www.youtube.com/channel/UC0TF_Di3h6Wz-tZzcwTevyg).

Окрім того, проведено відкриті закупівлі для асфальтування майданчика та придбання фігур з метою облаштування у мікрорайоні «Світанок» скейт-парку. Протягом тижня будуть укладені відповідні договори.

Продовжується поточний ремонт доріг. До 1 вересня КП міської ради «Шляхрембуд» нанесено розмітку на пішохідних переходах, зокрема, попереджувальні для учасників дорожнього руху написи «Візьми дитину за руку!», «Злізь з велосипеду!», «Зніми навушники!».

Надано ряд доручень управлінню ЖКГЕ та КВ міської ради, зокрема, вирішити питання щодо: убезпечення території, утвореної внаслідок видобутку піску, у житловому мікрорайоні «Болгарбуд»; проведення поточного ремонту дорожнього покриття на вул. Космічній; очищення від кущів території парку Слави; забезпечення безперебійної роботи автомобіля для ямкового ремонту УЯР; старту проведення підрядником робіт з демонтажу будівель колишнього консервного заводу на вул. Надслучанська, 1; підготовки проєкту рішення міської ради щодо затвердження правил благоустрою в новій редакції для розгляду на черговій сесії міської ради, тощо.

Відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради доручено опрацювати питання щодо збільшення кількості рейсів на міських автобусних маршрутах в час «пік».

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія