Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради

28 Серпня 2019, 15:27

У вівторок, 27 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у ході яких було розглянуто актуальні питання життєдіяльності Новоград-Волинської міської ОТГ.

Зокрема, було підведено підсумки минулого тижня, в тому числі зазначено, що завершуються роботи з капітального ремонту дорожнього покриття (асфальтування) вулиці Родини Косачів; продовжується капітальний ремонт доріг вулиць Житомирська, Пушкіна, Шевченка.

Крім того, цього тижня розпочинає роботу 34-а сесія міської ради сьомого скликання. Відтак, засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного сесії проходитимуть з 27 по 30 серпня в конференц-залі міської ради. Засідання погоджувальної ради пройде 02 вересня. Саме ж засідання сесії відбудеться 05 вересня о 9:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад.

На вихідних минулого тижня у Новограді-Волинському пройшов ряд заходів згідно з розпорядженням міського голови від 08.08.2019 № 185(о) «Про відзначення в місті Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України».

Також впродовж тижня відбудеться ряд робочих зустрічей з метою вирішення поточних питань.

По завершенню нарад було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія