Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради

1 Червня 2020, 14:18

Під головуванням тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко 1 червня відбулася щотижнева оперативна нарада, а також апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради.

Зокрема, Олена Анатоліївна наголосила головним розпорядникам бюджетних коштів на виконавчій дисципліні в структурних підрозділах, а також акцентувала увагу на недопущенні порушення термінів виконання звернень та інших розпорядчих документів відповідно до вимог чинного законодавства.

Було проінформовано, що наразі триває підготовка до пленарного засідання 43-ї сесії міської ради сьомого скликання, яке відбудеться 4 червня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад. Протягом минулого тижня сесійним матеріал, а це 28 питань порядку денного, було опрацьовано на засіданнях постійних комісій міської ради. Засідання сесії транслюватиметься на YouTube-каналі міської ради та по місцевому телебаченні.

Також було зауважено на розпорядженні від 13.05.2020 №188(к), відповідно до якого здійснено перерозподіл обов’язків між тимчасово виконувачем повноважень міського голови, секретарем міської ради, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради. Відтак, перший заступник міського голови Сергій Колотов координує та контролює питання житлово-комунального господарства та комунальної власності, надзвичайних ситуацій, містобудування, архітектури та земельних відносин. Заступник міського голови Оксана Гвозденко – питання праці та соціального захисту населення, освіти і науки, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, культури і туризму, місцевого економічного розвитку (промисловість, підприємницька діяльність, транспорт, зв’язок, інвестиції). Заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук – питання фінансів та міського бюджету, охорони здоров’я та медичного забезпечення. Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький – питання взаємодії з правоохоронними органами і силовими структурами, військовими частинами, питання організації роботи тендерного комітету виконавчого комітету міської ради.

Начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак проінформував про ситуацію щодо захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ, зазначивши, що заклади охорони здоров’я підписали із Національною службою здоров’я України договори на надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19, а саме: на стаціонарну допомогу і допомогу, яка надається мобільними групами на первинному та вторинному рівнях. Також повідомив, що КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» отримало аппарат штучної вентиляції легень, який придбано за кошти бюджету міської ОТГ.

Оскільки на час дії карантину, пов’язаного з поширенням COVID-19, заборонено проведення масових заходів, було зауважено, що протягом квітня-травня управліннями та відділами міської ради організовано ряд тематичних відео-матеріалів та проведено онлайн-конкурси на сторінках міської ради та структурних підрозділів у соціальній мережі «Facebook».

З 1 червня стартував черговий етап послаблення протиепідемічних заходів. Зокрема, у Новоград-Волинській міській ОТГ відновлено роботу КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради, Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю міської ради (психологічна реабілітація), закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб).

Також в умовах адаптивного карантину відновлено діяльність закладів дошкільної освіти Новоград-Волинської міської ОТГ. Як повідомила начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, станом на 09:00 год. 1 червня у садочках перебуває 327 дітей (30%). Крім того, напередодні у школах міста пролунали останні дзвоники для 313 одинадцятикласників і 584 дев’ятикласників. Цьогоріч це свято відбулося в онлайн-режимі.

Крім того, було опрацьовано і ряд інших робочих питань у галузях щодо життєзабезпечення громади.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія