Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради

30 Липня 2019, 17:22

Про питання забезпечення галузей життєдіяльності Новоград-Волинської міської ОТГ говорили 29 липня 2019 року під час щотижневих оперативної та апаратної нарад, які провів міський голова Віктор Весельський.

Зокрема, на початку апаратної наради Віктор Леонідович висловив подяку голові організаційного комітету Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» Оксані Гвозденко та усім причетним до організації і проведення свята.

Також очільник міста вручив привітальний лист начальнику відділу кадрів міської ради Жанні Колесник з нагоди ювілейного дня народження, яке вона відсвяткувала напередодні.

Головним розпорядникам коштів міського бюджету було наголошено на питанні освоєння коштів міського бюджету на капітальні та поточні видатки, освоєнні коштів, які надійшли з державного, обласного бюджетів та бюджетів ОТГ.

Крім того, було зазначено, що цього тижня розпочинається капітальний ремонт доріг на вул. Житомирська до буд. № 55, на вул. Пушкіна до буд. № 36, на вул. Шевченка від буд. № 5/1 до буд. № 37/2.

 

Чат-бот Гаряча лінія