Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради

15 Червня 2020, 16:19

15 червня на оперативній та апаратній нарадах, які відбулися під головуванням тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко, опрацювали поточні питання життєдіяльності міської ОТГ.

Зокрема, Олена Анатоліївна проінформувала, що на минулому тижні з робочим візитом місто відвідав голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма. Мета візиту: ознайомлення з матеріально-технічною базою обласного спеціалізованого будинку дитини та школи-інтернату. Обидва заклади знаходяться у підпорядкуванні обласної ради. 25 червня на засіданні 31 сесії обласної ради планується розгляд проектів рішень щодо перепрофілювання вищезазначених закладів у зв’язку з впровадженням реформ в сферах медицини та освіти. Детальніше: https://info.nvrada.gov.ua/…/golova-oblasnoi-radi-vidvidav-….

Також тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради зазначила, що на черговому засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, враховуючи показники епідемічної ситуації в Житомирській області, вирішено тимчасово не запроваджувати послаблення протиепідемічних заходів, які визначені постановою КМУ від 20 травня 2020 року №392 (зі змінами від 03 червня 2020 року № 435). Натомість прийнято рішення надати дозвіл на роботу атракціонів на території міського парку культури та відпочинку за умови дотримання протиепідемічних заходів. Детальніше: https://info.nvrada.gov.ua/…/…/iz-zasidannya-shtabu-covid-19.

Під час апаратної наради керівники структурних підрозділів міської ради проінформували про роботу у своїх галузях.

Зокрема, було зауважено, що мобільними групами з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської ОТГ систематично проводяться рейдові обстеження роботи громадського транспорту, закладів торгівлі, громадського харчування тощо. Відповідно до складених протоколів будуть вживатися заходи з усунення порушень, виявлених під час рейдів. Детальніше: https://info.nvrada.gov.ua/…/provodyatsya-rejdovi-obstezhen….

Виконуються роботи у галузі житлово-комунального господарства. Проводиться грейдерування та поточний ремонт вулиць міста, облаштування благоустрою у Майстрівському старостинському окрузі тощо. Відтак, доручено вирішити питання щодо: облаштування пішохідних переходів спеціальним звуковим сигналом для людей з порушенням зору на вулицях з великим рухом пішоходів; нанесення дорожньої розмітки на вулицях, на яких проведено ремонтні роботи; виконання робіт з благоустрою суб’єктами господарювання за конкурсом; підготовки звернення до Житомирської ОДА щодо необхідності проведення ремонту дорожнього покриття під’їзної дороги до вул. Дружби; тощо.

Щодо галузі освіти, повідомлено, що через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19, 12 червня Уряд ухвалив рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти. Натомість Український центр оцінювання якості освіти пропонує учасникам пройти тестування вдома. Детальніше: https://testportal.gov.ua/probne-zno-2020-ne-jdy-do-punkt…/….

Проводяться роботи з реконструкції даху Палацу дітей та молоді, ремонт у школі в селі Майстрів тощо. Протягом тижня відвідування садочків в середньому становить близько 30% від загальної кількості. Серед доручень по галузі: розгляд питання щодо можливості виплати додаткової оплати помічникам вихователів в закладах дошкільної освіти за роботу з дезінфікуючими засобами в червні.

Крім того, відповідальним виконавцям доручено поінформувати через ЗМІ щодо організації торгівлі на ринку «Привоз» сільськогосподарською та молочною продукцією, а також щодо можливості тимчасової зміни адреси голосування на місцевих виборах за адресою фактичного проживання.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія