Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради

22 Червня 2020, 14:37

Під головуванням тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко у понеділок, 22 червня, відбулися оперативна та апаратна наради.

Як зазначила Олена Анатоліївна, на минулому тижні на позачерговій 44-й сесії міської ради було внесено зміни щодо набрання чинності рішень, які стосуються приєднання Гульської громади до міської ОТГ. Отож, з 17 червня до складу Новоград-Волинської міської ОТГ, окрім Майстрівського старостинського округу, входить і Гульський старостинський округ. Відповідні рішення передано до Міністерства розвитку громад та територій України. На місцевому рівні також прийнято ряд розпоряджень, зокрема №239(к) від 18.06.2020 року «Про виконання обов’язків старости Гульського старостинського округу». Відтак, участь у апаратній нараді взяла в.о. старости Лариса Добровольська, яка подякувала керівництву та депутатам міської ради за підтримку важливих рішень.

На нараді було заслухано інформацію керівників структурних підрозділів щодо основних напрямів життєдіяльності міської ОТГ за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Під час обговорення підіймались найбільш важливі та актуальні питання, які стосуються галузей охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, соціального захисту, освіти, культури, фізичної культури та спорту тощо.

Відтак, щодо галузі житлово-комунального господарства, вивчається питання проведення очистки русла річки Случ та капітального ремонту каналізаційних колекторів в місті, що потребує виділення значних коштів.

У зв’язку з проливними дощами якість води в р. Случ в районі міського водозабору значно погіршилася, це призвело до високого додаткового навантаження на роботу водоочисних споруд та відповідно до зменшення кількості виготовленої води, тому в окремих районах міста можливе падіння тиску в водогінних мережах. Вода з достатнім тиском подаватиметься з 06:00 до 08:00 год. та з 17:00 до 24:00 год.

На полігоні твердих побутових відходів встановлено відеонагляд, який наразі працює у тестовому режимі, відпрацьовується питання роботи вагів та перекриття додаткових під’їзних шляхів до об’єкту.

Закуплено 4 світлофори із звуковим сигналом для людей з порушенням зору, які буде встановлено на пішохідних переходах на вулицях з великим рухом (мікрорайон «Зелені», вул. Пушкіна, біля технікуму).

Проводиться грейдерування та поточний ремонт вулиць. Доручено нанести пішохідну розмітку на вулицях з твердим покриттям на околицях міста.

Щодо галузі освіти, на час карантину в дитячих садочках помічникам вихователів за додаткове виконання дезінфекції буде здійснюватися доплата у розмірі 10%.

Крім того, 25 червня у ліцеях №1, №4 та ЗОШ №7 відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики.

Також було зазначено, що 19 червня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про посилення протиепідемічних заходів на території області у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Відтак, керівникам установ, які здійснюють прийом громадян (департамент праці та соціального захисту населення міської ради, Центр надання адміністративних послуг міської ради) доручено дотримуватися надання послуг без створення скупчення громадян.

Також посилено роботу мобільних груп з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської ОТГ, які проводять рейдові обстеження роботи громадського транспорту, закладів торгівлі, громадського харчування та ін.

Проведено тендер на закупівлю для КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» реактивів для проведення обстежень на визначення антитіл M та G до COVID-19 методом ІФА. Наразі очікується надходження відповідного обладнання.

Житомирською ОДА оголошено тендер на проведення робіт з продовження будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО.

Крім того, у зв’язку з карантинними обмеженнями максимально у онлайн площину та без залучення великої кількості учасників переведено організацію масових заходів. Зокрема, це тематичні відео-проєкти, онлайн конкурси, виставки у музеях та бібліотеках тощо.

Зазначимо, що з 17 по 26 червня (включно) проходить опитування щодо проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» наприкінці липня 2020 року. Попередньо організаційним комітетом свята було запропоновано проведення цьогорічних «Лесиних джерел» у малій формі: впродовж одного дня (25 липня) з уникненням заходів з масовим скупченням людей. Проголосувати можна за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfjQ4ZdzvRlY7FLy…/viewform….

Наприкінці тижня, з нагоди Дня молоді, управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради заплановано проведення турніру з пейнтболу. Наразі сформовано 8 команд по 4 особи, які візьмуть участь у заході із дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Оксана Талько, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія