Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради

27 Травня 2019, 13:54

Актуальні питання життєдіяльності Новоград-Волинської міської ОТГ опрацювали посадовці Новоград-Волинської міської ради 27 травня 2019 року у ході щотижневих оперативної та апаратної нарад, які відбулися під головуванням міського голови Віктора Весельського.

Відтак, приємним здобутком минулого тижня стала перемога команди Новоград-Волинської міської ради у волейболі на фінальних змаганнях Х-ї обласної спартакіади органів місцевого самоврядування, яка проходила у місті 24 травня.

Також на минулому тижні у місті успішно проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, в якому участь взяли 1293 особи (98,1% від зареєстрованих). На черзі ЗНО з німецької мови та фізики, для чого організовано централізоване підвезення дітей до міста Житомира, адже тестування проходитиме в обласному центрі.

1 червня у місті відбудуться заходи з нагоди Дня захисту дітей. Також за кошти міського бюджету закуплено 24 путівки на оздоровлення для дітей пільгових категорій, які 1 червня будуть відправлені в табір санаторно-курортного типу «Сокіл» (с. Сокіл, Галицький район, Івано-Франківська область).

Змінено формат проведення Свята останнього дзвоника у більшості закладах загальної середньої освіти міста. Відтак, замість традиційних лінійок будуть проведені квести, спортивні змагання, родинні свята тощо.

Що ж стосується галузі житлово-комунального господарства, продовжуються роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Леваневського, 12-14, виконано роботи з капітального ремонту прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків по вул. Шевченка, 68 та по вул. Пушкіна 10/2, здійснено капітальний ремонт ліфту по вул. Шевченка, 41.

Крім того, у квітні-травні за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам департаментом праці та соціального захисту населення міської ради 270 родинам здійснено нарахування допомоги на дітей до 6-ти років, які виховуються у багатодітних сім’ях. А також одній родині здійснено нарахування компенсації за послуги “муніципальна няня”.

 

Чат-бот Гаряча лінія