Новоград-Волинський: переможці рейтингу популярності «Гордість міста 2015»

19 Лютого 4:51

Тринадцятий  раз поспіль у нашому місті проходить урочисте підведення підсумків та вшанування переможців з виконання Програми економічного і соціального розвитку. Цього року під час святкової церемонії відзначення лідерів відкритого рейтингу популярності „Гордість міста 2015“ велика зала міського палацу культури імені Лесі Українки була переповнена представниками громадськості міста, які прийшли підтримати своїх колег із значною перемогою. Дане дійство є справжнім велелюдним загальноміським святом вшанування трудових, освітніх, творчих, спортивних досягнень, креативного підходу до виконання своїх службових обов’язків під час якого новоград-волинська громада відзначає визначальні успіхи найталановитіших земляків – як особистостей, так і підприємства, установи, організації, трудові та творчі колективи, які своїми досягненнями примножують славу рідного міста.

Цього разу почесними гостями свята вшанування людей праці та творчих, креативних особистостей були Новоград-Волинський голова районної державної адміністрації  Володимир Михнюк, Новоград-Волинський голова районної ради Дмитро Рудницький. Міський  голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Юлія Бондаренко, Оксана Гвозденко, Лариса Шутова, Юрій Юсипець за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Новограда-Волинського за 2015 рік сумлінну працю, любов до рідного міста вручили відзнаки і нагороди переможцям.

У номінації „Активісти міської громади“: „Військова доблесть“ відзначено – Героя України, підполковника Собко Сергія Станіславовича та Героя України, капітана Гринюка Володимира Володимировича. „Нескорений“ – старший солдат Лук’янець Ігор Леонідович; „Активний громадський діяч“ Бусленко Віктор Тарасович, голова Новоград-Волинського міського осередку Всеукраїнського Братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича (Тараса Чупринки); „Журналістський дебют“: Чех Олена Михайлівна, редактор Новоград-Волинської міськрайонної офіційної громадсько-політичної газети „Лесин край“; „Активна громадська організація“ – Новоград-Волинська міська організація ветеранів, голова Парфьонов Василь Олександрович; громадська організація „Свобода і честь“, голова ради Хапчук Сергій Вікторович; Новоград-Волинський міський осередок Всеукраїнського Братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича (Тараса Чупринки), голова міського осередку Бусленко Віктор Тарасович.

За вагомий внесок у виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2015 рік визнано переможцями із занесенням на міську Дошку пошани  та врученням керівникам колективів і кращим представникам громади пам’ятних відзнак  у галузі промисловості підприємництва: „Краще підприємство“ – ТОВ „Нові ласощі – Житомир“, керівник Хистовий Валерій Борисович; „У сфері зовнішньоекономічної діяльності“ – ТОВ „ВО „Техна“, керівник Рибінський Володимир Іванович; „Найкращий платник податків до міського бюджету“ – ПрАТ „ВКФ „Леся“, керівник Кондратюк Тетяна Миколаївна; „Успішний підприємець“- ФОП Гаврилюк Василь Петрович, директор ресторану „Князь Острозький“ та ФОП Повальчук Руслан Володимирович – директор магазину „Добриня“.

У сфері житлово-комунального господарства були вшановані номінаціями „Краще підприємство житлово-комунального господарства“ – КП ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго“, директор Тодорович  Людмила Михайлівна; „Краще ОСББ“ – асоціація ОСББ „Вікторія“, керівник Лавренчук Катерина Дмитрівна; „Дбайливий господар“ – керуючий будинками ОСББ „МЖК-Комфорт“, Палецький Олександр Аркадійович; „Чисте місто“ – Войналович Наталія Василівна, бригадир двірників комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Шляхрембуд“; „Енергоефективний менеджер“ – Сімончук Сергій Володимирович, керуючий ОСББ „Чайка“; „Кращий керівник року в сфері житлово-комунального господарства“ – голова правління ОСББ „Звягель“ Савчук Олександр Миколайович; „Професійність та надійність“ – Табалюк Станіслав Михайлович, директор ТОВ „Новоград-Волинські шляхи“; „Рятувальник року“ – Цілик Микола Олексійович, заступник начальника міської комунальної рятувальної станції на воді, старший водолаз; „Вогнеборець року“ – Повторейко Віталій Петрович, начальник караулу 10 державної пожежно-рятувальної  частини (м. Новоград-Волинський) Новоград-Волинського МРВ У ДСНС України у Житомирській області капітан служби цивільного захисту. 

У соціально-культурній сфері та медичного обслуговування кращими за підсумками 2015 року визначено номінації: „Кращий лікар“ – Данилишин Олег Володимирович, лікар-ортопед-травматолог хірургічного відділення Новоград-Волинського міськрайТМО; „Кращий сімейний лікар“ –  Павловський Микола Станіславович, лікар загальної практики-сімейний лікар КЗ „Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новограда-Волинського“; „Кращий заклад охорони здоров’я“ – колектив обласного спеціалізованого будинку дитини Житомирської обласної ради, головний лікар Радченко Василь Олександрович; „Кращий заклад культури“ – Центральна дитяча бібліотека, завідуюча Писаренко Людмила Анатоліївна; „Кращий аматорський колектив“ – народний дитячий хореографічний ансамбль „Веселка“, керівник Катерина Георгіївна Рудакова; „Ккращий музеєзнавець“ – завідувачка літературно-меморіального музею Лесі Українки Римська Віра Омелянівна; „Краща установа соціального захисту“ – Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Борис Наталія Петрівна; „Янголи добра“ – німецька асоціація „Kinderhilfe Ukraine – Rhein-Neсkar fur Novograd-Volynskij“ („Допомога дітям України для Новограда-Волинського“), голова асоціації фрау Валентина Собецька (уродженка м. Новограда-Волинського, проживає у Федеративній Республіці Німеччина).

У галузі освіта відзначено: „Освітянський педагогічний олімп“ – Вагнер  Наталія  Борисівна  – вчитель біології  ЗОШ№10; Гуцул Тетяна  Петрівна – вчитель історії та  правознавства  колегіуму; Лесик   Вікторія  Валеріанівна –  завідуюча  ДНЗ №1; Ільчук  Надія  Миколаївна –  керівник  гуртка  ЦНТТУМ;

– Кучинська  Галина  Оксенівна –  керівник  гуртка  ПДМ; „Учнівська інтелектуальна гвардія міста“ – Стародуб Ірина  – учениця   11 класу  НВК;  Дончук-Донцов  Петро – учень 11 класу  ЗОШ№3; Кіріленко  Максим – учень 11 класу СШ№4; Писаренко Марія – учениця  10 класу  ЗОШ№5; Бірюченко Олексій – учень 9 класу  ЗОШ№7; Мосійчук  Олександр – учень 11 класу колегіуму; Сорока Олександра – учениця 9 класу ЗОШ №10.

У галузі молодіжної політики та спорту відзначено, а саме: „Кращий тренер з неолімпійських видів спорту“ – Данюк Геннадій Дмитрович, заслужений тренер України з армспорту, тренер вищої категорії, старший тренер області з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату юнаків та дівчат; „Тренер року з олімпійських видів спорту“ – Мірзабекян Юра Левонович (серед дорослих), тренер-викладач з вільної боротьби першої тренерської категорії Житомирської ДЮСШ з вільної боротьби; Постіженко Валерій Васильович (серед юнаків), тренер-викладач з важкої атлетики першої тренерської категорії ДЮСШ управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, голова обласної федерації важкої атлетики; „Ветеран спортивного року“ – Челядін Геннадій Іванович, капітан футбольної команди ветеранів „Авангард“; „Спортсмен року з неолімпійських видів спорту“ – Омельчук Вадим Анатолійович, президент Новоград-Волинського комітету пауерліфтингу, майстер спорту міжнародного класу за версією  WPA (World Powerlifting Alliance). Тренер збірної команди міста з пауерліфтингу; „Спортсмен року з олімпійських видів спорту“ – Рижикова Світлана Володимирівна, срібна призерка чемпіонату України та кубку України з вільної боротьби серед дорослих, переможниця Всеукраїнських та міжнародних змагань; Ніколаєнко Олег Вікторович, чемпіон та призер чемпіонату України в своїй віковій та ваговій категорії, чотирьохразовий рекордсмен України, спортсмен першого спортивного розряду з важкої атлетики;  „Сильний духом“ –  Зєнченко Олександр Вікторович, майстер спорту України з армспорту; „Прорив року“ – Калатинець Роман Володимирович, багаторазовий чемпіон Житомирської області та призер чемпіонату України, призер багатьох міжнародних турнірів, спортсмен першого спортивного розряду з волейболу, в 2015 році зарахований до складу команди вищої ліги «Локомотив – ХДВУФК № 1» м. Харків; „Краща спортивна установа“ – Дитячо-юнацька спортивна школа, директор Єрмаков Володимир Петрович; „Краща  ігрова команда“ – футбольна команда „Авангард“, капітан команди Горбаченко Дмитро Леонідович; „Звягельський богатир – 2015“ – Прокопенко Віктор Вікторович, український богатир; „Спортивна надія“ – Гаврилюк Владислав Васильович, багаторазовий чемпіон Житомирської області та України, призер багатьох міжнародних турнірів, спортсмен першого спортивного розряду з карате, член молодіжної збірної команди України з карате;  Бойко Олександр Русланович, багаторазовий чемпіон Житомирської області та України, призер багатьох Всеукраїнських турнірів, кандидат в майстри спорту з кікбоксингу;  Загоруйко Іванна Ігорівна, кандидатка  у майстри спорту з армспорту, має перший спортивний розряд з пауерліфтінгу. Переможниця чемпіонату області з армспорту, бронзова призерка чемпіонату України з армспорту 2015 року. Чемпіонка області 2015 року з параолімпійського пауерліфтінгу; Кащук Олексій Миколайович, вихованець відділення футболу ДЮКФП   м. Новограда-Волинського, гравець академії ФК «Шахтар» U-17; Блізніченко Андрій Валерійович, вихованець відділення футболу ДЮКФП м. Новограда-Волинського, гравець футбольного клубу прем’єр ліги „Дніпро“ м. Дніпропетровськ, чемпіон України серед дублерів, член молодіжної збірної команди України U-21; Скидан Валерій Русланович, вихованець відділення футболу ДЮКФП м. Новограда-Волинського, гравець футбольного клубу першої  ліги „Динамо-2“ м. Київ;  Новоград-Волинський має талант: Чаплінський Дмитро Вікторович, Микитюк Дмитро Сергійович, фіналісти талант-шоу „Україна має талант“.

Ще однією особливістю підведення підсумків роботи за минулий рік стали музичні привітання переможцям відкритого рейтингу популярності „Гордість міста“ від кращих аматорських колективів міста: народного камерного хору вчителів Школи мистецтв, народного камерного ансамблю «Класік», народного камерного хору вчителів, чоловічого вокального ансамблю «Хміль» та народного жіночого вокального ансамблю «Віра», народного дитячого хореографічного ансамблю «Веселка», Ірини і Андрія Антипчуків, танцювальної групи народного ансамблю пісні і танцю «Полісся» та зразкового хореографічного ансамблю «Пролісок», Валентини Подкаури та ансамблю естрадного танцю  «Шакті».

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія