Новоград-Волинський: Підвищували виховний потенціал

2 Жовтня 2015, 21:19

На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшло трьохденне навчання з підвищення виховного потенціалу 23 сімей прийомних батьків, батьків-вихователів з м. Новограда-Волинського, Ємільчинського, Новоград-Волинського, Червоноармійського  районів, які взяли на виховання в свої сім’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під час навчання перед батьками висвітлювалися актуальні питання в галузі дитячої психології, педагогіки, медицини, соціального захисту. Виступали провідні фахівці з м. Житомира, Новограда-Волинського. А 30 вересня, в День усиновлення, пройшло вшанування прийомних батьків, батьків-вихователів в літературно-меморіальному музеї Лесі Українки. Зокрема, для них була проведена екскурсія, вручені подяки, привітальні листи від Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міського голови Новограда-Волинського, голів райдержадміністрацій Ємільчинського, Новоград-Волинського та Червоноармійського районів. Зі словами вітань  до присутніх звернулися заступник директора Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Теребей, заступник міського голови-начальник управління праці і соціального захисту населення міської ради Лариса Шутова, директор МЦСССДМ Наталія Борис та начальник сектору опіки служби у справах дітей міської ради Світлана Шевчук. Всі прийомні батьки і батьки-вихователі отримали в подарунок квіти від магазину «Флоренція», які люб’язно надав приватний підприємець Василь Гаврилюк. А завідувачка літературно-меморіальним музеєм Віра Римська подарувала всім власну збірку «Лесина свята оселя». Піснями і виконанням музичних творів привітали присутніх вихованці школи мистецтв.

Заступник директора Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Теребей та прийомні батьки, батьки-вихователі подякували директору міського центру соціальних служб Наталії Борис та начальнику відділу соціальної роботи центру Олені Котовій за високій рівень підготовки і проведення навчання.

Починаючи з 2007 року в місті функціонувало 13 прийомних сімей, в яких виховувалося 23 прийомних дитини-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Соціальне супроводження таких сімей здійснює міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія