Новоград-Волинський: плідна співпраця

5 Травня 2016, 3:43

Четвертий рік поспіль центральна міська бібліотека ім. Ю. Ковальського з ініціативи Людмили Онищук, директора міської централізованої бібліотечної системи співпрацює з міським територіальним центром соціального обслуговування.

За цей час для підопічних територіального центру працівниками бібліотеки проведено ряд цікавих, пізнавальних та розважальних заходів: бесіди, презентації книг, тематичні викладки літератури та багато іншого. Також, підопічні територіального центру постійно запрошуються на засідання клубу «Світлиця», який працює при бібліотеці. Щомісяця бібліотекар абонементу Петровська Марія Аркадіївна відвідує територіальний центр, щоб запропонувати книги та журнали.

Ось і цього разу, 26 квітня, бібліотекарі завітали на гостину з вікториною «Знавці природи».Під час вікторини присутні разом з ведучою перегорнули такі сторінки, як народознавча, про рослини з усього світу, цікаве про тварин, відгадували загадки. Щоб зробити захід не тільки пізнавальним і корисним, а ще й цікавим і веселим, було запропоновано взяти участь у таких конкурсах, як «Запитай хоч серед ночі» та «Самий винахідливий та артистичний».

Під час заходу присутні продемонстрували свої знання про дивовижний світ природи, а також дізналися багато нового та цікавого про тваринний та рослинний світи.

За підсумками вікторини самим обізнаним було визнано Чаговця Валерія, найартистичнішою – Скворцову Світлану, найактивнішим учасником команди – Крутякову Світлану, найсмилівишою – Ковальчук Римму.

Опікуючись маломобільніми літніми людьми, працівники центральної міської бібліотеки ім. Юрія Ковальського відвідують тих, хто має бажання читати на дому, попередньо отримавши замовлення на літературу по телефону. Допомагають в обслуговуванні таких людей волонтери: Яворська Людмила Леонідівна, Писаренко Людмила Анатоліївна.

Колектив міської центральної бібліотеки ім. Юрія Ковальского щиро вдячний за співпрацю директору територіального центру – Цибі Ярославу Володимировичу, Якубовській Ірині Іванівні, завідуючій ВСПА та культорганізатору – Романчук Раїсі Іванівні, справжньому ентузіасту своєї справи.

 

Петровська М.А.,
бібліотекар 1 категорії відділу обслуговування ЦМБ

 

Чат-бот Гаряча лінія