Новоград-Волинський привітав своїх Героїв, які повернулись із зони проведення АТО та миротворчої місії в Косово

27 Грудня 2017, 9:49

26 грудня 2017 року на стройовому плацу військової частини А3814 відбувся мітинг присвячений урочистій зустрічі особового складу загону оперативного забезпечення №1 ОТУ «Південь», ОТУ «Донецьк» №2 та національного контингенту після виконання миротворчої місії в Косово (Республіка Сербія).

З прибуттям на рідну Звягельську землю наших захисників привітали міська та районна влада, ветерани, священослужителі та рідні і близькі військових.

«Вже не один рік поспіль ви берете участь не лише у міжнародних операціях в різних куточках нашої планети з підтримання миру і безпеки, а й ризикуючи своїми життями, бороните крихкий східний кордон нашої держави. Ви несете самовіддану службу, проявляючи високий професіоналізм у протидії загрозам та викликам національній безпеці, забезпечуючи мирне життя громадян. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди! Висловлюю вам щиру подяку за успішне виконання службово-бойових завдань із захисту територіальної цілісності України та гідне виконання покладених на вас бойових завдань під час миротворчої місії на далеких Балканах» – зазначив у своєму виступі міський голова Віктор Весельський.

Також до військовослужбовців звернулась секретар міської ради Олена Пономаренко, яка побажала бійцям мирного неба над головою, міцного здоров’я, добробуту, стійкості духу, нових звершень та успіхів у благородній справі служіння народові заради миру і процвітання нашої держави, а також гарних новорічно-різдвяних свят.

Слід зазначити, що підрозділи 12-го окремого полку оперативного забезпечення розпочали виконання бойових завдань з березня 2014 року на території Херсонської області, а з травня цього ж року – на території Донецької та Луганської областей, в зоні проведення антитерористичної операції. Майже чотири роки військовослужбовці військової частини майстерно виконували всі поставлені завдання. Особовий склад частини удостоєні багатьох нагород та дострокових військових звань. Однак найціннішим здобутком полку є те, що на цьогорічному параді з нагоди Дня незалежності України з рук начальника Генерального штабу ЗСУ, генерала армії Віктора Муженка був вручений Бойовий Прапор частини.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія