Новоград-Волинський: щодо ситуації з локалізації загоряння сміття на полігоні ТПВ

24 Червня 2019, 15:18

20 червня 2019 року до міста Новограда-Волинського прибули фахівці Управління ДСНС України у Житомирській області та обласної екологічної інспекції, які зустрілися з керівництвом міської ради і представниками місцевої пожежної частини, спільно розглянули виконання рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 17.06.2019р. про вжиття термінових заходів щодо організації робіт з ліквідації загоряння сміття на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка, а також визначали пріоритетні завдання подальших дій.

Крім того, 19 та 20 червня Новоград-Волинський міжрайонний відділ ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» провів лабораторно-інструментальні дослідження атмосферного повітря населених місць на межі санітарно-захисної зони полігону ТПВ. Згідно з висновками: концентрації ангідриду сірчистого, азоту діоксину, пилу неорганічного, вуглецю оксиду в атмосферному повітрі в контрольних точках відбору проб повітря відповідають вимогам «Гранично допустимі концентрації хімічних та біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць», затверджених т.в.о. головного державного санітарного лікаря України від 03.03.2015р.

21 червня заступник міського голови Анатолій Легенчук та начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Ігор Патюк здійснили виїзд на полігон ТПВ. Як зазначив Анатолій Володимирович: «цього дня протипожежні роботи на полігоні здійснювали вогнеборці 10-ї державної пожежно-рятувальної частини Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, працівники та спецтехніка КП «Шляхрембуд» міської ради, КП міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», ТОВ «Новоград-Волинські Шляхи». Наразі ситуація контрольована, спостерігається незначне задимлення. Загрози розповсюдженню загоряння немає».

(Фото з офіційного сайту Управління ДСНС України у Житомирській області).

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія