Новоград-Волинський: щотижнева оперативна нарада

12 Травня 2020, 16:23

12 травня т.в.о. міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко провела щотижневу оперативну нараду, у ході якої було опрацьовано ряд поточних питань із життєзабезпечення громади.

Зокрема, було наголошено, що основне питання у галузі житлово-комунального господарства, яке потребує якнайшвидшого вирішення, пов’язане зі скидом сміття, ймовірно з міста Львова, на території колишнього м’ясокомбінату (вул. Борисова, 4) та на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка. Наразі за даним фактом тривають слідчі дії та відкрито кримінальне провадження.

Також було підкреслено, що у середу, 13 травня, о 09:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться чергове 93 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. На порядок денний засідання внесено 14 питань (посилання: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2626771330983901&id=1723574121303631). Онлайн-трансляція засідання буде проводитись на YouTube-каналі Новоград-Волинської міської ради (https://www.youtube.com/channel/UC0TF_Di3h6Wz-tZzcwTevyg) та по місцевому телебаченні.

Серед доручень, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук має терміново опрацювати питання щодо організації виконання робіт на об’єктах, на які спрямовані кошти, передбачені на потреби виборчих округів, поінформувавши про це відповідних депутатів міської ради, та опрацювати питання щодо часток співфінансування виконання даних робіт. Крім того, взяти на особистий контроль питання щодо відкритої і прозорої, із залученням громадськості, організації проведення конкурсу з надання послуг зі стерилізації безпритульних тварин.

Зазначимо, що враховуючи заяву заступника міського голови Анатолія Легенчука, розпорядженням т.в.о. міського голови від 08 травня №185(к) посадовця звільнено із зазначеної посади 12 травня за угодою сторін. Виконання функціональних обов’язків з питань житлово-комунального господарства‚ енергозбереження‚ комунальної власності‚ екології та надзвичайних ситуацій покладено на першого заступника міського голови Сергія Колотова. У зв’язку з цим, начальнику відділу кадрів міської ради Жанні Колесник доручено підготувати проєкт розпорядження щодо перерозподілу обов’язків між заступниками міського голови.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія