Новоград-Волинський: щотижнева оперативна нарада

5 Жовтня 2020, 11:28

Робочий тиждень у Новоград-Волинській міській раді 5 жовтня розпочався із щотижневої оперативної наради, яку провів в.о. міського голови Дмитро Ружицький (розпорядження від 24.09.2020 №369(к) –https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/item/9015).

Під час наради були опрацьовані питання щодо забезпечення життєдіяльності громади на поточному тижні. Зокрема, у галузі житлово-комунального господарства (робота комунальних підприємств та інспекції благоустрою) і у сфері охорони здоров’я (поширення захворюваності на COVID-19). Детально ситуація щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію буде обговорена під час чергового засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням на території Новоград-Волинської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Протягом тижня з метою недопущення порушення карантинних умов мобільні групи будуть продовжувати проведення моніторингу роботи міського пасажирського транспорту, рейди в супермаркетах, продуктових та непродовольчих магазинах, у закладах торгівлі міста тощо.

Також цього тижня заплановано проведення робочих нарад з бухгалтерами Наталівської, Пилиповецької, Дідовицької та Великомолодьківської сільських рад з питання формування бюджету Новоград-Волинської міської ОТГ на 2021 рік, ознайомлення з діяльністю закладів освіти у зазначених населених пунктах та об’їзд Майстрівського старостинського округу.

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія