Новоград-Волинський: щотижнева оперативна нарада

27 Квітня 2020, 13:15

27 квітня т.в.о. міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко провела щотижневу оперативну нараду, у ході якої було опрацьовано ряд поточних питань із життєзабезпечення громади.

Про ситуацію щодо захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ проінформував начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак. Зокрема, повідомивши, що вранці 27 квітня взято біоматеріали для ПЛР-дослідження на коронавірусну інфекцію у контактної особи з с. Чижівка та у жінки з підозрою з смт. Городниця. Загалом же, у місті та районі лабораторно підтверджено 8 випадків захворювання на COVID-19 (6 жительок міста та 2 жителі району).

Також обговорили підготовку до відзначення 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Постановою Кабінету Міністрів України на час дії карантину заборонено проведення масових заходів. Відтак, у місті всі масові заходи скасовано. Щоб вшановувати пам’ять загиблих у воєнні 1939-1945 роки та згадати про їх героїзм, з урахуванням карантинних обмежень заплановано покладання квітів до пам’ятних знаків, а на місцевому телебаченні – відеотрансляція тематичних проєктів. Крім того, замовлено нагрудні ювілейні медалі для учасників бойових дій та партизанів.

У рамках підготовки до знаменної дати, управлінню ЖКГЕ та КВ міської ради доручено забезпечити проведення розмітки пішохідних переходів та прибирання місць масових захоронень осіб, які загинули під час Другої світової війни. Щодо галузі житлово-комунального господарства надано і ряд інших протокольних доручень.

Крім того, було наголошено, що враховуючи протокольне рішення пленарного засідання 41-ї сесії міської ради від 23.04.2020, видано розпорядження №75(о) від 24.04.2020 «Про скликання позачергової 42-ї сесії міської ради сьомого скликання». Відтак, позачергова сесія відбудеться 30 квітня, у ході якої будуть розглянуті питання, які стосуються фінансування капітальних видатків та стану справ і подальшої фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Шляхрембуд».

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія