Новоград-Волинський: щотижнева оперативна нарада

4 Травня 2020, 15:41

Під керівництвом т.в.о. міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко 4 травня у конференц-залі міської ради відбулася щотижнева оперативна нарада. Зокрема, у ході наради були опрацьовані питання щодо життєзабезпечення громади в галузі житлово-комунального господарства.

Відтак, заступнику міського голови Анатолію Легенчуку та начальнику управління ЖКГЕ та КВ міської ради Олександру Богданчуку доручено вжити заходи щодо встановлення на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка: камер відеоспостереження, електропостачання, роботи вагів та облаштування під’їзних шляхів до них.

Крім того, вищезазначеним виконавцям доручено забезпечити виконання рішення міської ради від 23.04.2020 №930 «Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на вул. Надслучанська, 1» (оголошення тендеру та проведення робіт з демонтажу будівель колишнього консервного заводу).

А також забезпечити виконання розпорядження від 29.04.2020 №177(к) «Про проведення службового розслідування» (за фактами незаконного вивантаження сміття з м.Львова) стосовно директора КП «Шляхрембуд» Миколи Борісова.

Крім того, серед доручень: опрацювати з керівництвом Новоград-Волинського РЕМ питання щодо демонтажу опор повітряних ліній електропередач після їх заміни біля автовокзалу і супермаркету «АТБ» на вул. Житомирська, та до 9 травня завершити розпочату роботу із нанесення розмітки на пішохідних переходах.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія