Новоград-Волинський: щотижневі наради

19 Грудня 2017, 9:19

18 грудня 2017 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневу оперативну нараду із секретарем міської ради Оленою Пономаренко, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, міського голови Оксаною Гвозденко та Віктором Шалухіним, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким, начальником відділу кадрів міської ради Жанною Колесник та т.в.о. начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксаною Талько.

У ході наради було розглянуто підсумки роботи за минулий тиждень, проаналізовано виконані завдання та доручення, а також обговорено поточний стан справ та визначено планування подальшої роботи у основних галузях життєзабезпечення міста.

Затим заступники міського голови провели галузеві наради з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, згідно з розподілом посадових обов’язків. У керуючого справами виконавчого комітету міської ради відбулась нарада з керівниками виконавчого апарату міської ради, участь у якій взяв міський голова Віктор Весельський.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія