Новоград-Волинський: щотижневі наради

15 Січня 2018, 14:33

У понеділок, 15 січня 2018 року, під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулась щотижнева оперативна нарада. Участь у роботі наради взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, заступники міського голови Оксана Гвозденко та Віктор Шалухін, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, начальник відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанна Колесник та т.в.о. начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксана Талько.

Затим у конференц-залі міської ради очільник міста провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради та начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

Серед питань, які розглядалися в ході нарад, було як і підведення підсумків роботи за минулий тиждень, так і планування подальшої роботи у галузях на поточний тиждень.

Зокрема, секретар міської ради Олена Пономаренко та начальник організаційного відділу міської ради Ніна Марчук наголосили на тому, що 18 січня спливає термін оприлюднення проектів рішень на офіційному сайті міської ради для розгляду на двадцятій сесії міської ради.

Як зауважила начальник відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради Леся Мартинюк, 16 січня – останній день оприлюднення проектів рішень на офіційному сайті міської ради для розгляду на засіданні виконавчого комітету, яке відбудеться 14 лютого.

Заступник міського голови Віктор Шалухін повідомив, що планує здійснити об’їзд пунктів обігріву у місті, які утворені відповідно до розпорядження міського голови від 29.12.2017 № 306(о), з метою перевірки їх належного функціонування.

Начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Олена Данилюк підкреслила членам оргкомітету, що у другій половині дня відбудеться друге засідання організаційного комітету з підведення підсумків соціально-економічного розвитку міста за рік та проведення відкритого рейтингу популярності „Гордість міста“.

Начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць проінформувала про заходи, які будуть проведені найближчим часом, а саме: 21 січня о 15:00 год. в міському Палаці культури ім. Лесі Українки – ювілейний творчий вечір Заслуженого працівника культури України Михайла Артемюка «Пісня долю вишила»; 22 січня о 14:00 год. на площі Лесі Українки – мітинг з нагоди Дня Соборності України; 25 січня об 11:00 год. – відкриття меморіальної дошки на честь українського військового, громадського та політичного діяча Петлюри Симона Васильовича (1879-1926) на приміщенні залізничного вокзалу „Новоград-Волинський-1“.

Також у ході нарад, за дорученням міського голови, було вирішено внести зміни до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради та 19 січня о 09:00 год у конференц-залі міської ради провести прес-конференцію для ЗМІ про результати роботи основних галузей соціального напрямку життєзабезпечення діяльності міста у 2017 році.

Усі доручення надані очільником міста протягом нарад оформлено протокольно.

 

Чат-бот Гаряча лінія