Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

21 Жовтня 2019, 16:56

У понеділок, 21 жовтня, в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела щотижневі оперативну та апаратну наради, у ході яких керівники виконавчих органів міської ради проінформували про поточну роботу в департаменті, управліннях та відділах, а також визначили перелік першочергових завдань на поточний тиждень.

Відтак, було зазначено, що впродовж тижня, з 22 по 25 жовтня проходитимуть засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного 36-ї сесії міської ради сьомого скликання. Засідання погоджувальної ради заплановано на 28 жовтня. Саме ж засідання сесії відбудеться 31 жовтня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад.

Крім того, заступнику міського голови Анатолію Легенчуку доручено взяти на контроль питання щодо планування проведення робіт із капітального ремонту вуличного освітлення в с. Маковиці, прибирання змету на вулицях міста, вивозу сміття у Майстрівському старостинському окрузі тощо.

Також було наголошено на необхідності подання по-галузево проектних ідей до проекту Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія