Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

4 Березня 2019, 12:01

4 березня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у ході яких було обговорено ряд важливих питань з життєзабезпечення громади.

В ході нарад було зазначено, що 28 лютого відбулося пленарне засідання 30-ї сесії міської ради сьомого скликання, під час якого були внесені зміни до міського бюджету на 2019 рік, а також прозвітували про свою роботу заступники міського голови та керуючий справами виконавчого комітету міської ради. Чергову 31-у сесію міської ради сьомого скликання планується скликати 25 квітня 2019 року. 

Також присутніх проінформували про заходи, які відбудуться протягом поточного тижня. Зокрема, 4 березня о 16:00 год. за участі голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбудеться засідання Ради регіонального розвитку при Житомирській обласній державній адміністрації. Під час засідання будуть презентовані  пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку Новоград-Волинської міської ОТГ у 2019-2021 роках.

5 та 6 березня за участі міського голови Віктора Весельського відбудуться підсумкова нарада галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2018 році та підсумкова нарада галузі управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту за результатами роботи у 2018 році відповідно.

Напередодні Міжнародного жіночого дня 7 березня у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки о 14:00 год. відбудеться  концертна    програма «Веселий водограй».

Також з нагоди 205-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка 9 березня об 11:00 год. відбудеться урочистий мітинг та покладання квітів на площі Тараса Шевченка. 

 

Чат-бот Гаряча лінія