Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

2 Квітня 2019, 15:29

У понеділок, 1 квітня 2019 року, міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради з керівниками структурних підрозділів міської ради, в ході яких було обговорено актуальні питання життєдіяльності Новоград-Волинської міської ОТГ на поточний тиждень.

Як зазначила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради Тетяна Соколюк, 31 березня відбувся перший тур виборів президента України, другий тур виборів орієнтовно пройде 21 квітня. У місті Новограді-Волинському явка виборців, із 41 762 зареєстрованих, склала – 26 304 (62,99%).

У ході нарад очільник міста привітав з нагоди ювілейного дня народження першого заступника міського голови Сергія Колотова, який він відсвяткував на минулому тижні. А також вручив Сергію Юрійовичу грамоту Житомирської обласної ради та цінний подарунок.

Крім того, перший заступник міського голови проінформував про результати робочої поїздки до м. Кельце (Польща), де відбулася робоча зустріч з керівництвом ТОВ «Церсаніт Інвест» щодо підключення підприємства до мереж централізованого водопостачання. Сергій Колотов передав пакет документів з відповідними пропозиціями. Цього тижня з даного приводу планується зустріч першого заступника міського голови з директором підприємства на місцевому рівні.

Як повідомив заступник міського голови Анатолій Легенчук, відбувся тендер з будівництва мереж водопостачання житлового мікрорайону ,,Дружба“. Участь у тендері взяли 2 учасники. У результаті переможцем визначено ПАТ «СПЕЦІАЛІЗОВАНА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ВОДПРОЕКТ» (м. Вінниця) з ціновою пропозицією 3 529 900,00 грн. з ПДВ.

Також у ході нарад було зазначено, що 25 квітня відбудеться пленарне засідання 31-ї сесії міської ради, на розгляд якого внесено 37 питань. З 16 квітня свою роботу розпочнуть постійні комісії міської ради з розгляду питань порядку денного чергової сесії.

Впродовж поточного тижня, а саме: у четвер, 4 квітня, у конференц-залі міської ради пройдуть інформаційні семінари для ініціативних груп щодо актуальних питань зі створення ОСББ та для керівників ОСББ щодо впровадження енергоефективних заходів в рамках Проекту ЄС/ПРООН “HOUSES”. Проект покликаний стимулювати та підтримувати створення ОСББ і отримання ними фінансування для покращення стану будинків, сприяння підвищенню обізнаності населення з питань енергозбереження та енергоефективності житлового фонду.

У п’ятницю, 5 квітня о 10:00 годині у великій залі Будинку рад будуть проведені громадські слухання проекту рішення міської ради «Про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади». Проект рішення оприлюднено на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці «Нормативна база – Проекти рішень міської ради».

Цього ж дня з 10:00 до 15:00 години міський голова Віктор Весельський проведе виїзний прийом громадян у приміщенні ЗОШ №7 (вул. Житомирська, 124).

 

Чат-бот Гаряча лінія