Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

9 Вересня 2019, 15:17

У понеділок, 9 вересня, в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела щотижневі оперативну та апаратну наради, у ході яких керівники структурних підрозділів міської ради надали інформацію про поточний стан справ в очолюваних галузях та про плани роботи на найближчий період.

Зокрема, було наголошено на підготовці до заходів з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі України (25 лютого 2021 року) – видатної української письменниці, драматурга, громадської діячки, яка народилася у місті Новограді-Волинському.

Також було зазначено, що 8 вересня за участі секретаря міської ради Василя Остапчука та першого заступника міського голови Сергія Колотова в с.Гульськ відбулися громадські слухання з питання «Про приєднання Гульської громади до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади». Більшістю голосів жителі підтримали ініціативу об’єднання. Дане питання буде розглянуто на засіданні сесії Гульської сільської ради, яка відбудеться 12-го вересня.

Крім того, 11 вересня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад пройде чергове 80-те засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого внесено 16 питань.

На поточному тижні також відбудеться урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який в Україні цьогоріч відзначається 14 вересня.

Загалом, з усіх розглянутих питань були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія