Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

21 Травня 2019, 13:33

20 травня 2019 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулась щотижнева оперативна нарада за участі секретаря міської ради Василя Остапчука, першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступника міського голови Анатолія Легенчука, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, начальника відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанни Колесник, начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксани Талько. У ході наради було обговорено ряд важливих питань з життєзабезпечення громади. Крім того, очільник міста наголосив на зміні формату проведення нарад.

Потому під час щотижневої апаратної наради, що відбулась у конференц-залі міської ради, з керівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, в.о. старости Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ Олексієм Борисюком, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області Вікторією Бірюченко, головою комісії з припинення діяльності Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Оксаною Плохотюк було опрацьовано пріоритетні напрямки роботи у галузях впродовж поточного тижня.

Зокрема, очільник міста наголосив на питанні освоєння коштів міського бюджету на капітальні та поточні видатки, освоєнні коштів, які надійшли з державного, обласного бюджетів та бюджетів ОТГ,а також на дотриманні виконавчої дисципліни, активних кроків щодо впровадження електронного документообігу, «електронного міста» тощо.

Також було поінформовано про наслідки негоди, яка пронеслася ввечері 16 травня, зокрема, і на території Новоград-Волинської міської ОТГ (Майстрівський старостинський округ). Дано доручення підготувати відповідне розпорядження міського голови, що стосується ліквідації наслідків стихійного лиха.

Крім того, 22 травня о 15:00 год. у приміщенні Майстрівського клубу заплановано проведення зустрічі керівництва виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради із жителями села Майстрів з питань соціально-економічного розвитку Майстрівського старостинського округу.

23 травня о 10:00 відбудеться 23-я сесія Житомирської обласної ради сьомого скликання, участь в якій візьме міський голова Віктор Весельський. Цього ж дня о 10:00 годині біля Арки пам’яті Небесній Сотні та загиблим учасникам АТО (вул. Шевченка,9) відбудеться урочистий захід з нагоди Дня Героїв.

З наступного тижня розпочне роботу чергова 32-а сесія міської ради. Відтак, засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного сесії будуть проведені з 27 по 30 травня в конференц-залі міської ради згідно окремого графіку. Засідання погоджувальної ради відбудеться 03 червня о 13:15 годині.

Було розглянуто і ряд питань щодо житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та земельних відносин, соціального захисту, освіти, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я, культури та ін.

По завершенню нарад було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та визначено терміни виконання.

 

Чат-бот Гаряча лінія