Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

25 Лютого 2019, 18:27

25 лютого 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у ході яких було обговорено ряд важливих питань з життєзабезпечення громади. Під час апаратної наради керівники виконавчих органів міської ради проінформували про поточну роботу в департаменті, управліннях та відділах, а також визначили перелік першочергових завдань на цей тиждень.

Так, було наголошено, що цього дня в Україні та за її межами відзначається 148 річниця від дня народження Лесі Українки. З цієї нагоди проведення ряду заходів заплановано і у Новограді-Волинському: урочисте покладання квітів до пам’ятника Лесі Українці та літературні читання, Плеяда паростків Лесиного слова у літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, виставка художніх робіт учнів образотворчого відділення Школи мистецтв та літературно-музичний вечір «Сім струн» у міському Палаці культури ім. Лесі Українки.

Зокрема, очільник міста поінформував і про відрядження до міста Житомира, де 22 лютого проходили загальні збори Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України за участі виконавчого директора АМУ Олександра Слобожана та очільників територіальних громад Житомирщини. Учасники зібрання узгодили спільні дії в питаннях, проблемних сьогодні для муніципалітетів.

Також було повідомлено, що минулого тижня розпочала роботу 30-та сесія міської ради. Протягом тижня проходили засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного чергової сесії. 26 лютого відбудеться засідання погоджувальної ради. Саме ж засідання сесії буде проведено 28 лютого о 09:00 год. у великій залі Будинку рад.

Крім того, було зазначено, що 13 березня відбудеться 69 засідання виконавчого комітету міської ради.

Присутні розглянули питання, що стосуються галузей фінансового та соціального забезпечення, житлово-комунального господарства, фізичної культури та спорту, культури, освіти тощо. У ході нарад було надано ряд протокольних доручень керівникам виконавчих органів міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія