Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

2 Вересня 2019, 14:50

У понеділок, 02 вересня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у ході яких було підведено підсумки роботи за минулий тиждень та окреслено ряд завдань по галузях на поточний тиждень.

Відтак, було зазначено, що цього дня у закладах загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської ОТГ відзначили День Знань. Цьогоріч вперше за шкільні парти сіли близько 740 учнів.

Крім того, у четвер, 5 вересня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 34-ї сесії міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії пропонується 14 питань, які попередньо були розглянуті на засіданнях профільних депутатських комісій впродовж минулого тижня.

У п’ятницю, 6 вересня, очільник міста проведе особистий прийом у каб. №1 міської ради.

У ході наради було опрацьовано ряд робочих питань. Серед них: соціально-економічного, житлово-комунального спрямування, галузей охорони здоров’я, культури, освіти, фізичної культури та спорту тощо.

За підсумками апаратної наради керівникам структурних підрозділів міської ради були надані відповідні доручення для організації їх виконання.

 

Чат-бот Гаряча лінія