Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

26 Листопада 2019, 18:17

25 листопада в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела щотижневі оперативну та апаратну наради.

На початку апаратної наради Оксана Василівна вручила привітальний лист директору департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ з нагоди її дня народження, яке вона відсвяткувала напередодні.

Минулий тиждень був насичений загальноміськими заходами, підготовленими працівниками галузі культури: церемонія вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні і урочиста хода Гідності; загальноміська акція «Запалимо свічку пам’яті»; свято села Маковиці Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ. Також учнями Ліцею №4 та Вищого професійного училища була організована скорботна акція до Дня пам’яті жертв голодоморів на вул. Чехова, 7. Отож, Оксана Гвозденко наголосила на високому рівні їх проведення та висловила подяку усім, хто доклав зусиль, аби заходи були різноплановими, змістовними і яскравими.

Також Оксана Василівна повідомила про призначення, за поданням начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослава Циби, – директора дитячо-юнацької спортивної школи. Ним став Дмитро Пісоцький, терміном на 3 роки за умовами контрактного договору. Новопризначений директор ДЮСШ закінчив Житомирський державний університет ім. І.Франка, отримавши вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура». До призначення на посаду працював вчителем фізичної культури у ЗОШ №6.

Як зазначила начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук з 25 по 29 листопада в закладах освіти міської ОТГ проходить тиждень толерантності та інклюзії. Наразі у 33-х інклюзивних класах навчається 58 дітей. Також у місті успішно функціонує КУ міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр», на базі якого діє ресурс-студія «Майстерня успіху».

Крім того, Тетяна Володимирівна підкреслила, що для учнів з метою їх визначення з майбутньою професією, 26 листопада о 14:00 год. у Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі відбудеться профорієнтаційний захід «Ярмарок професій».

Начальником відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради Лесею Мартинюк було проаналізовано стан звернень громадян, депутатів усіх рівнів, запитів на отримання публічної інформації. Зокрема, акцентовано увагу на порушенні термінів виконання звернень управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

Відтак, Оксана Василівна наголосила на виконавчій дисципліні, доручила начальнику управління врахувати дану інформацію у подальшій роботі та зняти премії відповідним працівникам при нарахуванні заробітної плати.

Як проінформував начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, галузь підготовлена до зимового періоду. Розпорядженням від 14.11.2019 № 269(о) «Про забезпечення життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади в зимовий період 2020 року» затверджено заходи з метою забезпечення життєдіяльності Новоград-Волинської міської ОТГ під час несприятливих погодних умов та значних опадах снігу, для запобігання створення непередбачуваних аварійних ситуацій на дорогах.

КП «Шляхрембуд» для зимового утримання доріг закуплено 109 тонн солі та 900 тонн піску, в наявності 8 одиниць техніки: піскорозкидачі, грейдер, ескаватор, міні-навантажувач, трактор. На випадок екстремальних погодних умов додатково укладаються договори з приватними організаціями. Крім того, працівниками комунального підприємства встановлено вуличне освітлення у селі Маковиці Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ.

КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» для утримання в зимовий період місць загального користування по місту встановлено 23 ящики із піщано-сольовою сумішшю, заготовлено 30 тонн зазначеної суміші.

Також керівники виконавчих органів міської ради доповіли про по-галузеве освоєння коштів на капітальні та поточні видатки.

 

Чат-бот Гаряча лінія