Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

23 Вересня 2019, 16:15

23 вересня під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради, під час яких керівники виконавчих органів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення минулого тижня та про плани на поточний.

На початку нарад було повідомлено, що увечері 22 вересня на автотрасі Київ-Чоп, поблизу с. Пилиповичі Новоград-Волинського району, трапилось ДТП через зіткнення бензовоза та автобуса. Внаслідок аварії загинули шестеро працівників КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради та троє членів їх родин, які поверталися з відпочинку у Карпатах. Ще 10 працівників були госпіталізовані.

Новоград-Волинська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким загиблих…

Відповідно до розпорядження Житомирського міського голови у Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді оголошено триденну жалобу.

Також під час апаратної наради увагу було акцентовано на актуальних питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, що стосується галузей житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, спорту та ін.

Враховуючи, що на друге пленарне засідання 34-ї сесії міської ради, яке відбудеться 26 вересня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад, одним з питань внесено «Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади села Гульськ Гульської сільської ради до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади», керівникам виконавчих органів було доручено проаналізувати стан кожної галузі Гульської громади та поінформувати депутатів міської ради. Крім того, було наголошено на активізації роботи з підготовки проектів рішень на чергову, 35-ту сесію.

Крім того, було зазначено на ряді заходів, які пройдуть впродовж поточного тижня. Зокрема, 24 вересня о 10:00 год. в приміщенні адмінбудівлі Майстрівського старостинського округу (вул. Ватутіна, 14, с. Майстрів) відбудуться громадські слухання з обговорення проекту містобудівної документації (http://novograd.osp-ua.info/index.php?pokaz=123956).

Цього ж дня, о 19:30 год., у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки буде проведено концертну програму для військовозобов’язаних призначених до підрозділів територіальної оборони.

У п’ятницю, 27 вересня о 10:00 год. на базі військової частини А3814 пройде урочисте відкриття військово-патріотичного вишколу для молоді міста.

Також 27 вересня, о 14:00 год. в селі Маковиці, відбудеться зустріч керівництва міста із громадським активом.

 

Чат-бот Гаряча лінія