Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

7 Жовтня 2019, 16:14

Основні питання життєдіяльності міської об’єднаної територіальної громади опрацювали у понеділок, 7 жовтня, під час щотижневих оперативної та апаратної нарад, які відбулися під керівництвом в.о. міського голови Оксани Гвозденко.

Відтак, було наголошено на виконанні доручень. Зокрема зазначено, що у с. Майстрів і с. Маковиці проведено провідний інтернет та відпрацьовується питання щодо проведення інтернету у с. Майстрова Воля.

Управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради доручено розробити карту посекторального прибирання території міста, а також до 09 жовтня нанести дорожню розмітку біля навчальних закладів з метою організації безпеки дорожнього руху.

Відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради доручено опрацювати питання щодо розміщення місць для торгівлі на ринку «Привоз» (вул. Шолом Алейхема).

Крім того, секретар міської ради Василь Остапчук проінформував про візит офіційної делегації під його головуванням до міста-побратима Хашурі (Грузія) для участі у традиційних народних заходах «Золота осінь-2019» і «Лесіаоба», присвячених пам’яті видатної української поетеси Лесі Українки. Прес-конференція за результатами візиту відбудеться 8 жовтня о 14:00 год. у конференц-залі міської ради.

У середу, 9 жовтня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться 81 засідання виконавчого комітету міської ради, у ході якого в тому числі буде розглянуто питання «Про початок опалювального сезону 2019-2020 років».

Також на території міської ОТГ пройде ряд заходів з нагоди Дня захисника України (розпорядження від 02.10.2019 № 232(о) ).

Зокрема, у п’ятницю, 11 жовтня, о 10:00 год. у с. Майстрів – відкриття пам’ятника на братській могилі воїнів Другої світової війни та меморіальної дошки Козаку В.О.

Цього ж дня о 17:00 год. у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки – святковий концерт з нагоди Дня захисника України.

У понеділок, 14 жовтня об 11:00 год. біля Арки пам’яті Небесній сотні та загиблим учасника АТО (вул. Шевченка, 9а) відбудеться покладання квітів та вшанування пам’яті Героїв, які віддали своє життя за незалежність України, а також флешмоб «Україна, ти моя єдина». Одночасно квіти буде покладено до підніжжня інших пам’ятних знаків у місті.

Об 11:40 год. покладання квітів пройде біля Меморіалу загиблим учасникам АТО (вул. Житомирська).

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія