Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради

11 Листопада 2019, 17:05

11 листопада під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради, під час яких було опрацьовано ряд актуальних питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, галузей: житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури і туризму, фізичної культури та спорту та ін.

Керівникам виконавчих органів міської ради було наголошено на дотриманні виконавчої дисципліни, також вони доповіли про виконані завдання і доручення минулого тижня та про плани на поточний.

Зокрема, було опрацьовано ряд робочих питань, в тому числі і щодо розгляду пропозицій та доручень, внесених депутатами під час підготовки та проведення 36-ї сесії міської ради, підготовки розпорядження про забезпечення життєдіяльності Новоград-Волинської міської ОТГ в зимовий період, по-галузевого освоєння коштів на капітальні та поточні видатки.

Також було зазначено, що протягом тижня проходитимуть співбесіди з розпорядниками коштів міського бюджету щодо формування проекту бюджету Новоград-Волинської міської ОТГ на 2020 рік.

13 листопада о 09:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться 84 засідання виконавчого комітету міської ради, до порядку денного якого включено 12 поточних питань.

15 листопада о 15:00 год. у великій залі міський Палацу культури імені Лесі Українки відбудуться урочистості з нагоди 150-річчя з дня заснування Новоград-Волинської ЗОШ №3.

Як проінформував в.о. старости Майстрівського старостинського округу Олексій Борисюк, продовжується робота з підписання договорів на вивезення твердих побутових відходів. Також проведено освячення оновленого пам’ятника загиблим у роки Другої світової війни та меморіальної дошки загиблому воїну АТО Віктору Козаку.

За підсумками оперативної та апаратної нарад в.о. міського голови Оксана Гвозденко надала відповідні доручення керівникам виконавчих органів міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія