Новоград-Волинський: сплановано роботу на поточний тиждень

28 Вересня 2020, 14:35

28 вересня відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради, у ході яких під головуванням в.о. міського голови Дмитра Ружицького (розпорядження від 24.09.2020 № 369 (к) – https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/item/9015) було сплановано роботу на поточний тиждень.

Розпочали наради із хвилини мовчання в пам’ять про курсантів, які 26 вересня загинули в авіакатастрофі літака Ан-26 біля міста Чугуєва Харківської області. Серед загиблих Богдан Матвійчук – мешканець міста Новограда-Волинського, випускник ЗОШ №7, який у 2018 році вступив до Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба. Вічна та світла пам’ять…

Обговорили і ситуацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію. Із 28 вересня місто Новоград-Волинський продовжує перебувати на «жовтій» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Спостерігається зростання кількості хворих на коронавірус. Ускладнюється і сам перебіг захворювання, який супроводжується запаленням легенів. Детальніше про стан захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (28.09.2020) – https://info.nvrada.gov.ua/…/schodo-stanu…. Зокрема, коронавірусну інфекцію діагностовано у тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря ради Олени Пономаренко (https://info.nvrada.gov.ua/…/u-timchasovo-vikonuvacha…).

З метою недопущення порушення карантинних умов щоденно мобільними групами проводяться рейди в продуктових та непродовольчих магазинах, у закладах торгівлі міста тощо.

Також з дотриманням вимог Постанов головного державного санітарного лікаря України прийоми громадян організовуються у департаменті праці та соціального захисту населення міської ради (https://info.nvrada.gov.ua/…/prijom-gromadyan-u…), у Центрі надання адміністративних послуг міської ради (https://info.nvrada.gov.ua/…/-cnap-zdijsnyue-prijom…) та у секторі прийому громадян міської ради (вул. Шевченка, 16, каб. 1).

Загалом, під час нарад було проінформовано про виконання доручень та опрацьовано питання із життєзабезпечення Новоград-Волинської міської ОТГ у галузях житлово-комунального господарства, соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту тощо. Зокрема, протягом тижня заплановано проведення виїзних нарад (галузі ЖКГ та містобудування, архітектура і земельних відносин) у Пилиповицькій, Дідовицькій та Великомолодьківській сільських радах щодо організаційних питань, пов’язаних з їх приєднанням до Новоград-Волинської міської ОТГ.

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія